Ужгородська міськрада обрала заступників мера: Гомонай, Борець, Шимон, Пинзеник, Рахівський

Керуючим справами виконавчого комітету обрали Ігоря Фартушка.

Ужгородська міськрада обрала заступників мера: Гомонай, Борець, Шимон, Пинзеник, Рахівський

Заступниками Ужгородського міського голови стали Василь Гомонай, Вадим Борець, Іван Шимон, Василь Пинзеник, Юрій Рахівський.

Керуючим справами виконавчого комітету обрали Ігоря Фартушка.

За таке рішення проголосували більшість депутатів Ужгородської міської ради сьогодні на першому пленарному засіданні першої сесії Ужгородської міської ради 8-го скликання.

08 грудня 2020р.

Теги: заступники

Коментарі

Верховинець 2020-12-09 / 22:41:47
Дивіться глибше Шимон закривав кримінальні справи по Андріїву,Рахівський прийшов по просьбі Петрова,хоча Петров цього жонгльора доларами не знає.Ну ну.Скоро цю банду побачимо в дії.

пенсіонер 2020-12-09 / 10:41:13
Не дадуть тепер дихати бідному Андріїву менти і прокурори. Будуть му дихати у потилицю.

Borno 2020-12-08 / 22:25:42
Всі злодії в зборі,бюджет розбазарити можна!Рахівський той ще енурез,мало грошей накрав,колись в одному сведрі ходив по пару місяців.

мер чернігова 2020-12-08 / 22:01:39
«Ровно я шел по жизни, и мне одинаково с кем говорить. Если позиция ровная, ты можешь говорить и с президентом, и с вором. Мне есть что предъявить — предъявите вы мне что-то»

Зоя 2020-12-08 / 21:04:34
рахувській й відповідатиме за культуру міста."ментовську"

Баба 2020-12-08 / 19:09:22
Андрііву звиздець! Ментовська рада!

Рахівському 2020-12-08 / 19:05:11
Юра! Ти пійшов заступником до корупціонера Богдана. Де твоя офіцерська честь??????????????

Дмитро 2020-12-08 / 17:14:39
Як ці упирі ділитися грошима будуть? Один за іншого жадніший. Ужгородці їх всіх не зможуть прогодувати, одного Андріїва ледве витримували, а тут ціла банда рвачів.

Мерія 2020-12-08 / 16:52:12
Як цей Шімон в прокуратурі працював, ще і керівником. Він ходить по приміщенню і лише 3 слова знає вимовити - баксы, я безпосередньо і довідка про пророблену роботу, це жесть.

Нік 2020-12-08 / 16:43:38
Яким треба бути довбоносом, щоб пиизначити собі 5 пятьох заступників?
І всі один краще другого!Рахівський крахобор, був нач СБУ в Полтавській обл за гроші з контрабаса з Ато і полів полтавських побудував пятиетажку на Капушанській в Ужгороді.буде відповідати за долю з міськради?

Верховинець 2020-12-08 / 16:39:11
Хтось може мені пояснити, як Рахівський був помічником у губернатора, який підтримував Щадея, а тепер він заступник Андріїва? Чи то може не той Ю.Рахівський?

Ужгородка 2020-12-08 / 16:35:48
Певно не вигідно вже гроші в погони вкладувати раз ці перевертні прикупили посади в мерії.

Богдан 2020-12-08 / 16:26:52
Одні знають де вкрасти,а другі знають як,щоб не посадили.Видно роботи чимало заплановано...

ужгородка 2020-12-08 / 16:11:58
До "Капець заступники"

Так там і секретар ради такий. Якого при раті вигнали з БЮТ за дерибан землі

Шімон 2020-12-08 / 15:39:43
Що, гроші є

Капець заступники 2020-12-08 / 15:35:28
Чим керувався Андріїв коли цих замів призначав? Борца вигнали за корупцію і побори з прикордонної служби, Шімона з прокуратури, а Рахівського з СБУ і міліції. Це добрі господарники.

Читач 2020-12-08 / 15:33:56
Аж 5 заступників?! Ба що будуть робити ушиткі п'ятеро? Юра Рахівський - ото колишній мент, начальник в нашій області?

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини