Черги на кордоні не мають конкретного винуватця чи національності, стверджує Держмитслужба України

За останні кілька діб в багатьох ЗМІ України та Польщі з’явилась інформація про великі черги вантажівок на україно-польському кордоні, зокрема в зоні діяльності Ягодинської митниці.
Причому польські журналісти відверто називали причиною автозаторів саме повільну роботу автопереходу «Ягодин».

8 квітня цього року керівництво Ягодинської митниці отримало офіційне спростування від суміжної сторони. Факти підтверджують, що міжнародний пункт пропуску «Ягодин» працює на повну потужність. Черги з українського боку відсутні, а з польського перетнути кордон чекає понад 1000 «фур» Про це, сьогодні, 10 квітня, повідомили у прес-службі Державної митної служби України.
У заяві Державної митної служби України мова йде про те, що українські митники вважають причиною великих черг на українсько-польському кордоні, зокрема, в зоні діяльності Ягодинської митниці, недостатньо розвинуту інфраструктуру.
За даними ДМСУ, тепер вантажівки, які йдуть в Україну, проходять митний контроль та оформлення у зонах митного контролю «Автопорт-Ягодин», що належить приватній комерційній структурі, оскільки потужностей та інфраструктури МАПП «Ягодин» не вистачає для проведення всіх видів державного контролю безпосередньо в пункті пропуску.
Нині черги на кордоні не мають конкретного винуватця чи національності, бо від них однаково страждають і українці, і поляки, – вважає Держмитслужба України.

ЗІК
10 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

Юрій 20.02.2011 / 20:04:00
Камери on-line спростують всі домисли

НОВИНИ: Соціо

18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
16:55
У Мукачеві зупинили водія Audi з ознаками сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
15:30
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
15:22
У Мукачеві проведуть безкоштовну вакцинацію котів і собак від сказу Фото новина
14:27
Поліція повідомила про підозру ще двом неповнолітнім у справі подвійного вбивства на Закарпатті Фото новина
12:59
Прикордонники Мукачівського загону вибороли «срібло» на турнірі пам’яті Героя АТО Роберта Кіса Фото новина
11:05
Два села Закарпаття увійшли до списку найкращих туристичних у світі
09:05
На Закарпатті зафіксовано слабкий землетрус Фото новина
18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
16:31
На Хустщині жінка підпалила будинок односельця через сварку Фото новина
15:18
/ 1
Ужгород попрощався із захисником України Сергієм Вдовиченком Фото новина
14:50
У Виноградові через загоряння пральної машини ледь не згорів житловий будинок Фото новина
13:25
На Берегівщині поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою у селі Фанчиково
12:08
/ 1
На Закарпатті затримали прикордонника, який за $4 тис. переправляв ухилянтів за кордон Фото новина
11:10
На горі Піп Іван Чорногірський – мороз та туман Фото новина
10:32
/ 4
На Берегівщині чоловік прив’язав собаку до мототрактора й тягнув польовою дорогою Фото новина
09:03
Патрульні Закарпаття оперативно знайшли зниклу дитину в Ужгороді Фото новина
21:30
/ 1
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 2
Снайпер "Ярий"
15:33
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 3
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
» Всі новини