В Ужгороді затримали ймовірних крадіїв каналізаційних решіток (ФОТО)

3 листопада, близько 23-ї години, патрульним надійшло орієнтування на двох невідомих осіб, які, ймовірно, здійснили крадіжку каналізаційної решітки. Це трапилося на вулиці Корзо в Ужгороді.

В Ужгороді затримали ймовірних крадіїв каналізаційних решіток (ФОТО)

Невідомі взяли по кілька решіток і почали йти у напрямі вулиці Корятовича. Патрульні прибули на місце події, але крадії на той час вже зникли. Тоді інспектори почали відпрацювання прилеглої території.

Неподалік місця події поліцейські помітили чоловіка та жінку, які ховалися в кущах. Поряд з ними лежали зниклі решітки. Осіб, ймовірно причетних до крадіжки, затримали.

Патрульні забезпечили охорону місця події і викликали слідчо-оперативну групу.

 
03 грудня 2020р.

Теги: решітки, каналізація, крадії

Коментарі

Карлик 2020-12-05 / 12:56:51
Знову копчені, на утилізацію всіх сук! Або на примусову ампутацію голови!

Роман 2020-12-03 / 23:28:41
Циганота вонюча. Паразити на тілі держави.Кастровати їх поголовно оби не плодились злодії, злочинці та наркоторговці.
,........
100%

Роман 2020-12-03 / 23:26:03
Прийом металобрухту тільки держ установою, без приватних структур! А так розікрали країну мідь, алюміній, ау нас на Закарпатті циганами. Скільки вони шкоди нанесли.

ужгородец 2020-12-03 / 23:05:01
Кого наказувати? Партію твого міста-! пройщли 5 майже циган. усі пов’язані з нима.кажуть обрали за гроші.та замарані чимось.мандич аферами у стадіоні , Гомонай земельними аферами,прохор стріляниною,Це еліта Твого міста!

Читач 2020-12-03 / 22:00:05
Потрібно ЖОРСТОКО наказувати тих , ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УПУНКТАХ ПРИЙОМУ МЕТАЛУ , вони що -СЛІПІ ??? Скільки можна ! Їх наказувати ,щоб не приймали . Видно їм все рівно звідки і що , лиш би був метал . СВОЛОТА!!!

Ужгород 2020-12-03 / 18:54:40
На жаль, влада абсолютно не реагує на цю проблему, тому що цигани - недоторкані, вони електорат в руках політичних шулерів!

Золi 2020-12-03 / 15:48:25
Треба руки Алматинской і тим хто це купляє

Sima 2020-12-03 / 15:01:27
Горват!!!!!!Надопомогу-у-у-у!

Ковач 2020-12-03 / 14:20:52
Це хороші решітки вони майже не іржавіють, а нові що ставлять замість викрадених через пару років іржавіють та потоншуються

укр 2020-12-03 / 14:11:06
погоджуюсь з попередніми коментарями, але це лише частково вирішить проблему. Необхідно на рівні держави припинити матеріально підпримувати народжуваність (перевіряти адресність використання коштів , які виплачуються на дітей) і позбавляти їх таких виплат, бо вони народжують дітей не через велику любов до них (їм більше подобається сам процес). В іншому разі чисельність буде зростати дуже стрімко, а ми всі своїми податками будемо це підтримувати і стимулювати.

Ужгород 2020-12-03 / 13:49:30
Циганота вонюча. Паразити на тілі держави.Кастровати їх поголовно оби не плодились злодії, злочинці та наркоторговці.

Ужгородець 2020-12-03 / 12:24:10
Це тільки початок. То насіння розплодилося та скоро підросте, отримуючи наші з вами гроші, які ми платимо у вигляді податків. Руки чортам ламати зразу на місці! Циганота

НОВИНИ: Кримінал

20:56
/ 2
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
/ 1
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова