В Ужгороді затримали ймовірних крадіїв каналізаційних решіток (ФОТО)

3 листопада, близько 23-ї години, патрульним надійшло орієнтування на двох невідомих осіб, які, ймовірно, здійснили крадіжку каналізаційної решітки. Це трапилося на вулиці Корзо в Ужгороді.

В Ужгороді затримали ймовірних крадіїв каналізаційних решіток (ФОТО)

Невідомі взяли по кілька решіток і почали йти у напрямі вулиці Корятовича. Патрульні прибули на місце події, але крадії на той час вже зникли. Тоді інспектори почали відпрацювання прилеглої території.

Неподалік місця події поліцейські помітили чоловіка та жінку, які ховалися в кущах. Поряд з ними лежали зниклі решітки. Осіб, ймовірно причетних до крадіжки, затримали.

Патрульні забезпечили охорону місця події і викликали слідчо-оперативну групу.

 
03 грудня 2020р.

Теги: решітки, каналізація, крадії

Коментарі

Карлик 2020-12-05 / 12:56:51
Знову копчені, на утилізацію всіх сук! Або на примусову ампутацію голови!

Роман 2020-12-03 / 23:28:41
Циганота вонюча. Паразити на тілі держави.Кастровати їх поголовно оби не плодились злодії, злочинці та наркоторговці.
,........
100%

Роман 2020-12-03 / 23:26:03
Прийом металобрухту тільки держ установою, без приватних структур! А так розікрали країну мідь, алюміній, ау нас на Закарпатті циганами. Скільки вони шкоди нанесли.

ужгородец 2020-12-03 / 23:05:01
Кого наказувати? Партію твого міста-! пройщли 5 майже циган. усі пов’язані з нима.кажуть обрали за гроші.та замарані чимось.мандич аферами у стадіоні , Гомонай земельними аферами,прохор стріляниною,Це еліта Твого міста!

Читач 2020-12-03 / 22:00:05
Потрібно ЖОРСТОКО наказувати тих , ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УПУНКТАХ ПРИЙОМУ МЕТАЛУ , вони що -СЛІПІ ??? Скільки можна ! Їх наказувати ,щоб не приймали . Видно їм все рівно звідки і що , лиш би був метал . СВОЛОТА!!!

Ужгород 2020-12-03 / 18:54:40
На жаль, влада абсолютно не реагує на цю проблему, тому що цигани - недоторкані, вони електорат в руках політичних шулерів!

Золi 2020-12-03 / 15:48:25
Треба руки Алматинской і тим хто це купляє

Sima 2020-12-03 / 15:01:27
Горват!!!!!!Надопомогу-у-у-у!

Ковач 2020-12-03 / 14:20:52
Це хороші решітки вони майже не іржавіють, а нові що ставлять замість викрадених через пару років іржавіють та потоншуються

укр 2020-12-03 / 14:11:06
погоджуюсь з попередніми коментарями, але це лише частково вирішить проблему. Необхідно на рівні держави припинити матеріально підпримувати народжуваність (перевіряти адресність використання коштів , які виплачуються на дітей) і позбавляти їх таких виплат, бо вони народжують дітей не через велику любов до них (їм більше подобається сам процес). В іншому разі чисельність буде зростати дуже стрімко, а ми всі своїми податками будемо це підтримувати і стимулювати.

Ужгород 2020-12-03 / 13:49:30
Циганота вонюча. Паразити на тілі держави.Кастровати їх поголовно оби не плодились злодії, злочинці та наркоторговці.

Ужгородець 2020-12-03 / 12:24:10
Це тільки початок. То насіння розплодилося та скоро підросте, отримуючи наші з вами гроші, які ми платимо у вигляді податків. Руки чортам ламати зразу на місці! Циганота

НОВИНИ: Кримінал

14:34
Колишнього керівника одного з райвідділів Деркомзему на Закарпатті підозрюють у підписанні підроблених документів
13:55
Припаркувавшись із порушенням поблизу КПП "Ужгород", нетверезий водій відтак пропонував патрульним хабар
12:32
На Закарпатті затримали організаторів двох міжрегіональних злочинних угруповань, які тероризували громадян
11:15
Чоловіка, що намагався ввезти на Закарпатті техніку та брендовий одяг, змусили відшкодувати 3,8 млн грн несплачених податків
11:12
У закарпатському Чопі раніше судимий за вбивство чоловік "підрізав" знайомого, у якого був у гостях
00:20
У Виноградові суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження за скаргою журналістки (ДОКУМЕНТ)
19:05
/ 12
ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися VW Polo та авто поліції
17:36
/ 1
За вимагання 20 тис грн неіснуючого боргу у хустянина затримали мешканця Мукачева
16:00
У Мукачеві вночі затримали чоловіка, що намагався обміняти фальшиву купюру в 50 доларів
11:16
У Виноградові затримали молодика, що вкрав із чужого BMW автозапчастини та мобільне приладдя
03:13
/ 3
Поліцейські та нацгвардійці посилено патрулюють Мукачево
17:24
На Тячівщині затримали наркоторговця в момент передачі забороненого "товару" своєму клієнту
15:59
На Закарпатті розшукали й затримали двійко шахраїв, що розраховувалися фальшивими купюрами
15:52
В Ужгороді затримали чоловіка з пістолетом у сумці
15:09
/ 2
Торік за матеріалами У СБУ на Закарпатті розпочато 3 кримінальні провадження щодо злочинів проти основ нацбезпеки
14:30
У раніше судимого мешканця Мукачева вилучили розфасовані у пакети канабіс та метамфетамін
14:19
Суд визнав винним начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства в адмінкорупції
10:28
З помешкань раніше судимих мукачівців вилучили наркотики, вибухові пакети та ножі
10:23
У ДТП за участі 4 авто на Мукачівщині постраждало 4 людей, серед них – і двоє малолітніх дітей
05:08
П'яні українці намагалися незаконно перейти кордони з Угорщиною та Словаччиною
22:59
/ 3
Виїжджаючи до Угорщини, закарпатець приховав у порожнинах іномарки 21 новеньку мобілку
18:19
/ 1
У мешканки Ужгородщини вилучили майже пів кілограма марихуани
15:27
/ 1
На Воловеччині затримали "на гарячому" наркодилера
10:41
На митниці на Закарпатті затримали мікроавтобус із перебитими номерними позначеннями кузова
19:40
У Мукачеві вночі затримали двох автомобільних злодіїв