СБУ перевіряє інформацію про можливі ознаки протиправної діяльності у діях депутатів Сюртівської ОТГ

На Закарпатті Служба безпеки України у межах визначеної законодавством компетенції перевіряє інформацію щодо можливих ознак протиправної діяльності в діях депутатів Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади.

СБУ перевіряє інформацію про можливі ознаки протиправної діяльності у діях депутатів Сюртівської ОТГ

21 листопада 2020 року під час прийняття присяги депутатами Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади, за ініціативи голови, частина обранців виконала національний гімн Угорщини.

Отримані Службою матеріали щодо цієї події наразі ретельно перевіряються.

За результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи реагування, повідомдяє пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

01 грудня 2020р.

Теги: гімн, депутати

Коментарі

Ужгородець до останнього дописувача 2020-12-02 / 21:34:05
Во-во!
Галичани і до тепер ..... з картами поляків ..... на польських плантаціях .... згадують ополячення!

Ужгородцю 2020-12-02 / 13:16:42
От на відміну від місцевих гуканів які забули мадяризацію і тепер сраку лижуть , галичани памятають дуже добре часи ополячення.
Тому вони і Галичани дотепер .

Ужгородець 2020-12-02 / 12:11:48
Во-во!
А словаки по словацьки!
Уявляєш скільки перспективної роботи для контори?
Хлопці! Так тут кримінала не початий край!

Блин 2020-12-02 / 11:48:30
Цi баби ще по мадярськи колядують! Ото уже беспредел!

Ужгородець до пенсіонера 2020-12-02 / 11:03:32
І де зараз твоє КГБ???
Сильно мадярів залякали?
Вони свій гімн і далі співають, а КГБ разом з СеРеСеР пішло по пиzді.
І ці якщо такими методами будуть діяти туди ж підуть. Питання часу.
Правильною дорогою, дебіли, йдете !
Забули галичани, коли під поляками та моцкалями були.

Х-man 2020-12-02 / 10:50:52
Та "пак" сталін йовшко ото тубі подарив закарпаття

Х-man 2020-12-02 / 10:48:20
Та "пак" маскалі твоі цімбори ти із ними договоришся?

Пак Іршава 2020-12-02 / 08:36:52
Вот вам і "пенсіонер". Сказав прямо в яблочко.Молодець.Видно мало мацкалі мочили мадяронів в першу,другу,потім в 1956му,мало,ще хотять,мазахісти хренові.Хто їх туй ущемляє?Але коли нариваються,може бути біда.

Всих психив 2020-12-02 / 07:39:22
На велике

будiвництво!

пенсіонер 2020-12-02 / 07:29:51
Ти ужгородцю чув щоби в канадському парламенті чи ґякомусь муніципалітеті українська діаспора співала гімн України? А на вулиці співай хоч "Черемшину".
Берегівські мадяри принципіально не хочуть вивчати украиїнську мову і розмовляти українською.
Що скучили за КГБешними часами? Та якщо би СБУ було як КГБ, мадяри бояли б ся вночі між собою розмовляти мадярською, а не зворикати гімн Угорщини в українському державному закладі.
Треба ввести в Берегово батальйон Гвардії, то зразу утихомиряться.

Дiдо 2020-12-01 / 22:25:52
Зрiвняв КДБ та СБУ !!!!щоб пропасти на службу у КДБ треба було Бути розумним.Звання отримати та посаду треба було прослужит рокiв з 15,а зараз штампуют хенералiв,полковникiв як свiчки у церковнiй лавцi.

Бомж 2020-12-01 / 18:50:09
Хлопци краще займайтесь привичним дiлом, яке у
вас непогано виходить:сигаретною контрабандою!

Дьовші 2020-12-01 / 18:37:14
Можливі ознаки? Що вони курять? Тутпрямі дії які спрямовані на повалення державного ладу. Шо значить можливі? Не сбу а клоуни

Ужгородець 2020-12-01 / 18:32:28
КГБешні контрабасисти вчергове обіsруться.
Клоуни в масках!
Максимум на що здатні , так це кришувати.
Нехай уважно читають книжечку ... Конституція України називається.
Благо в Канаді нормальні правоохоронці. Якби були такими дебілоїдами як наші моноклоуни в масках, то українці з діаспори уже би по десятому кругу виходили з тюрьми за виконання гімну України на території Канади.
Пора в ОДА головному локДАУНУ мозґи свої періодично включати.
Як тільки обрався в облраду, почалися качелі на етнічному ґрунті.
Так сильно у крісло голови Закарпатської обласної ради захотілося, що вирішив по мадярам потоптатися і заказухою зайнявся.
Краще б голосували за самого вонючого бомжа , ніж за цього .... ФУ!
Падаль КГБешна!

Треба 2020-12-01 / 18:26:33
Блин обиск в сiльрадi зробити! А може там карта Венгрии спрятана!

До Івана 2020-12-01 / 18:11:07
А Брензовича за що повинні були затримати? За те що він договорився щоб Угорщина передала доя україни 50 швл апаратів і дезінфікуючі засоби???? Не пишіть будь ласка дурниці. Бо коли Угорщина щось допомагає та наші люди як ковдуші чекають..А вот Україна нам нічого не дає, хотя пенсію 1700 грн. І на цю пенсію можна прожити???

дідо 2020-12-01 / 17:47:10
ФСБУ гірше конченого радянського КГБ

Іван 2020-12-01 / 17:20:20
Від того СБУ багато воні і жодних результатів. Брензовича не затримали, нікому запобіжні заходи не обрали, лише воняють контрабандисти срані.

НОВИНИ: Кримінал

14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети