ДТП із п'ятьма загиблими на Мукачівщині: водій легковика виїхав на зустрічну і зіткнувся з вантажівкою (ФОТО, ВІДЕО) (РОЗШИРЕНО)

Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП, внаслідок якої загинули п’ятеро осіб.

ДТП із п'ятьма загиблими на Мукачівщині: водій легковика виїхав на зустрічну і зіткнувся з вантажівкою (ФОТО, ВІДЕО) (РОЗШИРЕНО)

30 листопада близько 13:05 до поліції надійшло повідомлення про смертельну аварію у селі Лалово, що на Мукачівщині. За викликом виїхала слідчо-оперативна група поліції, медики та рятувальники. Слідчі поліції встановили, що аварія трапилася між двома транспортними засобами, а саме легковиком «ВАЗ 2115» та вантажівкою "SCANIA". 

Попередньо поліцейські встановили, що 65-річний водій легковика виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з вантажним автомобілем. У результаті ДТП водій та пасажири легковика: 45-річний чоловік, 44-річна жінка та 13-літній хлопчик загинули на місці аварії. Ще один 13-річний пасажир «ВАЗ 2115» помер згодом у реанімаційному відділенні дитячої обласної лікарні. 

Встановлено також особу водія вантажівки. Це 49-річний житель Житомирщини. 

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

"Звертаємося до громадян, які стали свідками даної ДТП, з проханням надати інформацію, що може допомогти слідству, до найближчого відділку поліції або на гарячу лінію «102»", - повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

30 листопада 2020р.

Теги: легковик, вантажівка, ДТП

Коментарі

Іван 30.11.2020 / 20:11:38
Царство Небесне загиблим. І терпіння родині. А також і водія вантажівкидуже шкода .

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини