В Ужгороді п’яний власник "Джина" Ілля Агапов вилетів на "Тойоті" на коло кругового руху і втікав (ВІДЕО)

В Ужгороді п’яний власник розважального центру "Джин" Ілля Агапов влетів в коло біля ТЦ «Токіо» і намагався втекти.

В Ужгороді п’яний власник  "Джина" Ілля Агапов вилетів на "Тойоті" на коло кругового руху і втікав (ВІДЕО)

Чоловік у стані алкогольного або наркотичного сп‘яніння на своїй Toyota Land Cruiser (держномер АО 4686 ВО) на швидкості не впорався із керуванням і вилетів на коло кругового руху на перетині вулиць Т.Легоцького та М.Заньовецької.

Неадекватного водія впіймали, аби "пред'явити" поліції. 

Детальніше - на відео, відзнятому очевидцями ДТП:

Закарпаття онлайн Фото Олександра Желтвая

29 листопада 2020р.

Теги: ДТП, Агапов, алкоголь

Коментарі

Рома 2020-12-01 / 00:10:18
Хотів би я бачити якби ви захищали це чмо якби не дай Бог ві влетв би то туда де були ваші діти ваші рідні, якби ви себе вели.
Ви які їздять на джипах забили би до смерті простого чоловіка якби той таке вчинив, бо знали би що вам за це нічого не буде, рано чи пізно людей лопече і над мажорами будуть чинити самосуд бо поліція буде тільки глибоко стурбована, немає в нас поліції!!!!!

Рома 2020-11-30 / 23:01:32
Хто вдарив того наркомана після ДТП треба притягнути до відповідальності. Так могли зловити, могли здати поліцаям, але бити не треба, а особливо в даній ситуації!

Василь Іванович 2020-11-30 / 23:01:07


Претензії до Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


Miki 2020-11-30 / 14:23:10


П***здити упиря наркомана, тут бачу заступнінчки знайшлися, а яби ця сука укурена влетіла в зупинку на против?? Шобисьте казали! Добре чувак зробив шо дав по***балу, все одно паскуда відкупиться!! Дідик головний полікліки мусорської за нього всьо порішає!!!


Верховинець 2020-11-30 / 13:09:43
Та не переживайте, все він "порішає" з поліцією, прокуратурою. На завтра експертиза покаже, що в крові не було жодного алкоголю чи опіятів. Якщо не справиться Ужгородська поліція, то хай звертається до Жаби у Міжгіря.

пішта 2020-11-30 / 10:56:46
Напевно це онук смутнозвісного бандюги з Казані, котрий тримав у страху все місто у часи СССР тяп-ляп, тож маємо потомка

mersedes 2020-11-30 / 10:22:13
Хоч один мужик найшовся, що мажора положив на мові якій то чмо заслужив

Nika 2020-11-30 / 09:36:41


Провокації на національному ґрунті. Коментар видалено. Адмін


Саша 2020-11-30 / 08:52:44
Най би наш чувак такоє учудив на Кавказі, то зразу би перед ним вибачились, сміх і повний бардак, відсутність силових структур і влади, наркота на першому місці, бо то є Бабло, а воно рішає у нас зараз усі проблеми, уви, але поки що так. Силовики, суди за гроші порішають ВСЕ.

Нюхач 2020-11-30 / 08:14:41
Пів города нанюхані їздять .Мусора,прокурори,суді тіпа бандіти і прості смертні .Так що це тільки початок.....

ромаріо 2020-11-30 / 07:58:00
Якщо держава Украіна за 30 років в судовій владі та правоохоронних органах деградувала до рівня Сомалі - то будуть в таких випадках масові самосуди, бо люди вже давно втратили довіру до держави.

До нижче написаного 2020-11-30 / 07:26:59
Це правда! По....ти ногами, а краще затоптати по восточному звичаю!

Іван 2020-11-30 / 03:40:24
Якщо людина недовіряє правосуддю і захисникам порядку, і кожен почне встановлювати свій порядок та правосуддя і виносити на свій розсуд справидливе покарання це привиде в ад!

злий 2020-11-30 / 01:56:31
До какбы"человека"
Тобі жалко, що до цього урода, який міг вбити купу людей, втікав і, певно, бикував мужикам, які його зловили, раз приклалися?
Його треба було п***ити до посиніння, поки це чмо хоча б трохи повернулося в адекват. А оскільки в адекват воно вже ніколи не повернеться, п***ити його треба завжди і всюди, де тільки зустрінеш

ромаріо 2020-11-30 / 01:55:41
пяний за кермом - це вбивця. Вбивця має бути ліквідований без суда і слідства на місці злочину.

сорри 2020-11-30 / 01:51:55
Саме в такому неадекватному стані бачила цього укурка вся Україна в постшоу "Пристрасті за ревізором" за наслідками ревізії "Джина".
Притула: "Мушу вас це запитати: ви перед тим, як зайти в студію, дунули?"
https://www.youtube.com/watch?v=KhD0ilupzLg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0e6RZ9msl73TWLYK-jTeMmgPCWhXJ8RUzeLWU0Fkw0eZWOGLq1h-AnJho&ab_channel=%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%2F%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%83

человек 2020-11-30 / 01:22:16
от этого видео блевать хотчеться . и не так от обдолбанного водителя в шоковом состоянии еле шагающем и врядли понимающем что вокруг происходит , как от этой мрази конченой которая его ударила! ты быдло скажи народу за что ты его ужарил? что тебя чмошника так разозлило? то что он не трезв? или то что у него джип а у тебя скорее всего евробляха с кукушкой. ты чего так подбежал резво? хотел хоть в чемто роказать свою значимость? ты иди спортивку прикупи новую в зеркало глянь и скажи сам себе что ты чмо и в етом только ты виноват. и поступок твой чмошный! опозорился не наркоша етот а ты 50 летний герой который бьет публично человека после дтп в состоянии в котором он не может за себя постоять да еще и с кучкой убогих никчемных бегунков за спиной. хотелось бы знать фамилию героя и действия нашей доблестной полиции в отношении етого персонажа

Лоці 2020-11-30 / 00:08:05
Нарколигу гасити треба! Біде ще наробить

Вася 2020-11-29 / 22:52:53
нічого йому не буде. Заплатить штраф, підмаже і усьо по тому

До Петра 2020-11-29 / 22:46:18
То не водій то наркоман, який міг в'їхати у Ваших близьких, не дай Бог, канєшно, тому Петя сиди тихо і за кару не розказуй. Таких треба кришити а не бити бо поліція його пустить, і він нанюханий і дальше буде гасатм, а уломити му ноги, то буде дома чи в свому Джині шлюх тискати.

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38