Реклама B3

На Закарпатті турки завершили ремонт найвисокогірнішої дороги державного значення Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я (ФОТО, ВІДЕО)

Дорога йде вздовж Боржавського хребта, проходить через Воловецький та Подобовецький перевали.

На Закарпатті турки завершили ремонт найвисокогірнішої дороги державного значення Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я (ФОТО, ВІДЕО)

Рух найвисокогірнішою дорогою державного значення – Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я відкрито. Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомила Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

Ремонт маршруту у рамках програми Велике будівництво провели у 2020 році.

По всій протяжності підсилений шар основи – щебенево-піщана суміш укріплена цементом – 15 см, влаштований вирівнюючий шар асфальтобетону – 10 км та верхній шар із щебенево-мастикового асфальту – 5 см. Виконано габіонне кріплення верхових та низових укосів та перевальних ділянках, зокрема на Воловецькому та Подобовецькому (Пилипецькому) перевалах. На маршруті оновлено 15 малих та 4 середніх мостів.

Бар’єрне огородження влаштоване відповідно до європейських стандартів – світлоповертаючі елементи вмонтовані у деталі конструкцій, відновлена організація дорожнього руху із заміною усіх дорожніх знаків.

Роботи виконував підрядник «Онур Конструкціон Інтернешнл», загальний кошторис – 669 млн гривень.

Найвища відмітка по поверхні дороги – 732,38 м над рівнем моря, найнижча – 430,03 м. Дорога має десятки штучних споруд – мостів, труб та підпірних стін, та складну конфігурацію у плані, а саме велику кількість кривих на кілометр.

Т-07-18 зв’язує два важливі маршрути, міжнародну трасу М-06 Київ – Чоп та дорогу Р-21 Долина – Хуст.

 

29 листопада 2020р.

Теги: дорога, ремонт

Реклама B4

Коментарі

Росада 30.11.2020 / 01:03:04
Щур невонячий хот туй невкрав,міша вдячний за зимлю собі і шекеті славцю який мав лишитися старостов,лишают федора за роботу на голову отг буришина.

Читатель 29.11.2020 / 23:25:04
Вопрос приобретения дорогих машин больной, но если даже об "украинском производстве", то... Простите меня. Какое такое "украинское"? Даже за рубежом оно давно почти всё китайское! Просто территориально собранное в Европе.

бодулай2 29.11.2020 / 12:38:53
Одеська служба автодоріг закупила вже джіпа Тайота.Купуй українське,молодці.

бодулай 29.11.2020 / 12:35:32
Якщо не помиляюсь, то Закарпатська служба авт. доріг Закупила автомобіль джіпа за 1,4млн.грн.Головне,щоб не зробленого в Україні Ітипу ШкодаІ.Хлопці знають,шо роблять.

Читатель 29.11.2020 / 11:51:25
И кто заметил. Дорога имеет разметку, что для территориальных дорог Украины - диковинка.

Читатель 29.11.2020 / 11:48:47
Результат достойный огромной похвалы - территориальная дорога, а чуть ли не по технологии автобана (как тут описано). Фактически, теперь остаётся дело за региональной дорогой Долина-Хуст, и мы будем иметь на Закарпатье дороги чуть ли не в идеале.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
» Всі новини