Продовжено термін прийому рукописів закарпатських авторів

У зв’язку із ситуацією, що склалася в умовах всесвітньої пандемії коронавірусної хвороби і її вплив на обмежені можливості краян термін прийому пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету продовжено до 1 січня 2021 року.

Продовжено термін прийому рукописів закарпатських авторів

Нагадуємо, що пропозиції приймаються від видавництв та видавничих організацій різних форм власності у вигляді заявки з обґрунтуванням суспільної необхідності видання, яка містить відомості про: авторів та інших осіб, які братимуть участь у створенні видання (авторський колектив, упорядник, перекладач, художник); назву видання з короткою анотацією; мову (мови), якою (якими) пропонується випускати видання; обсяг видання (зазначається в обліково-видавничих та умовно-друкарських аркушах); стан підготовки видання до випуску; орієнтовну вартість видання; плановий кошторис витрат; технічні параметри (технічне завдання).

До пропозиції про випуск видавничої продукції необхідно долучити рукопис твору, оригінал або нотаріально завірену копію документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору; копію свідоцтва про внесення видавця до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції або його дублікат.

Тематичну та змістову оцінку пропозицій на випуск видавничої продукції здійснюватиме експертна рада з питань видання творів закарпатських авторів.

З урахуванням висновків експертної ради буде підготовлено проєкт Переліку видань на 2021 рік, які фінансуватимуться за рахунок Програми підтримки видання творів закарпатських авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню.

Прийом пропозицій здійснюється департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за адресою: м.Ужгород, пл. Народна, 4, к.220.

27 листопада 2020р.

Теги: автори, прийом, рукопис

НОВИНИ: Соціо

09:03
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:45
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
08:26
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
08:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 4
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
» Всі новини