Яна Чубирко 1997 року народження, помічник консультант народного депутата України Верховна Рада України.
Обрана до міської ради від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ". За неї віддали голоси 675 виборців в ході місцевих виборів.
Михайло 2021-08-04 / 22:54:26
- Ну і як може розвиватися коли ним керують люди з восьмирічною освітою ! І чому досвідчені люди мають допомагати бездарі. Балоги та чубирки - це слуги медвідчука, агента фсб. Люди Ви сліпі за кого голосуєте. Хіба в Закарпатті немає молодих досвічених студентів ??? А не неучі що не в змозі навіть закінчити середню освіту.
smartcity 2020-11-28 / 10:58:50
мукачево- місто вундеркіндів
до Івана 2020-11-27 / 16:17:11
Се він мав повісти людям до виборів, що йому всерівно з ким обєднуватися та з ким доділити місто, бо 90 відсотків майна і землі уже вкрадено від містян всякими правдами і неправдами, тіпа "прозорою і чесною" прихватизацією.
Rex 2020-11-27 / 15:12:16
Добазарилися, будемо дерибанити разом
Iван 2020-11-27 / 13:58:28
Балога Андрiй зробив все,щоб рада працювала на мiсто,а хто секретар та зами - його вiдпоаiдальнiсть.Доста фiтькати !
2012 2020-11-27 / 07:22:23
Для любителів фемінітивів:
Слово секретар означає людину за її офіційною посадою (найчастіше виборною) типу секретар сільради, секретар правління і іменником секретарка не замінюється, хоч на цій посаді працює й жінка. А іменник секретарка означає дівчину або жінку, що працює технічним секретарем.
до фоми 2020-11-26 / 22:31:12
то в чубірок знань вистачить??? які там в сраку знання? балоговські штучки видно здалеку. не було якоїсь нормальної кандидатури? чи "зажиддя" набрало найбільше голосів??? продажні завидівські свинопаси((((
njksr 2020-11-26 / 22:27:58
чортів балоган(((
Фома 2020-11-26 / 19:42:00
У молодих вистачить сил та знань, щоб пришвидшити перетворення в країні, а досвідчені хай опомагають, якщо можуть.
пенсіонер 2020-11-26 / 19:24:19
Та хоть доньку Рабиновича або сина отого депутата що у Верховній раді яй...я чеше.
Микола 2020-11-26 / 16:23:51
Олеся неграмотна, її жаба задавила ...
Аня 2020-11-26 / 15:19:10
чому не пишуть якого депутата помічник чи то таємниця ?
То майже дочка Івана Чубірки? Тоді Балогови БРАВО. Ура.
ужгородка 2020-11-26 / 15:13:55
Олесю, ти відстала від змін у правописі. Прочитай про фемінітиви.
Олеся 2020-11-26 / 15:10:07
Секретарка друкуе,а секретар керуе Радою.