Серед контрабандистів, затриманих на Закарпатті, був і нетверезий священнослужитель Московського патріархату (ФОТО)

Причетного до тютюнової контрабанди прикордонника було викрито учора спільною міжвідомчою групою у складі співробітників управління оперативно-розшукової діяльності і відділу внутрішньої та власної безпеки Західного регіонального управління Держприкордонслужби, головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону та співробітників ДБР під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського гарнізону.

Серед контрабандистів, затриманих на Закарпатті, був і нетверезий священнослужитель Московського патріархату (ФОТО)

Зловмисників, за якими вели спостереження протягом декількох місяців, застали на гарячому, коли ті саме готувались до польоту літальним апаратом типу автожир з метою переміщення сигарет до сусідньої Румунії. Місце вильоту знаходилось на околиці селища Вишково Хустського району на відстані чотирьох кілометрів до кордону.

Пілотом автожиру виявився офіцер Держприкордонслужби (зі званням "капітан" - ред. ). Окрім прикордонника, правоохоронці викрили ще чотирьох чоловіків, можливо причетних до протиправної діяльності, усі вони мешканці Хустського району Закарпатської області.

Також встановлено, що один із присутніх на місці події організаторів протиправної діяльності, який мав характерні ознаки алкогольного сп’яніння, є священнослужителем Московського патріархату.

Поблизу місця запланованого зльоту правоохоронці виявили 19 ящиків тютюнових виробів, одну вантажівку та три позашляховики.

Наразі тривають слідчі дії.

Речник ДПСУ Андрій Демченко уточнив УП, що прикордонники отримали інформацію про можливу протиправну схему на кордоні ще кілька місяців тому. Далі велася копітка робота, щоб встановити всіх учасників схеми, в тому числі "перевертнів" з числа відомства.

Усі дані передали до Державного бюро розслідувань та розпочали кримінальне провадження.

26 листопада 2020р.

Теги: контрабандисти, свящаннослужитель

Коментарі

мовжі 26.11.2020 / 20:23:39
-Кто курил?
-Да я Кирилл. (Хрясь по морде).
_Да я не курил, я просто Кирилл!
_Курил или Кирилл- какая разница, ведь ты пьян!

- Но ведь я руский!!!

по посаді 26.11.2020 / 20:14:58
Но пак великому Гундяю - великі партіі. А малому гундяйчикови - маоий бізнес

Гундяєв 26.11.2020 / 19:01:53
Даремно ремствуєте на священнослужителя Московського патріархату. Табак - святе діло. Він освячував контрабанду сигарет, а це - не гріх. Незаконний тютюновий бізнес для Гундяєва і гундяєвців - звичне діло. "Глава Русской православной церкви Кирилл держит на счетах в иностранных ... Под видом гуманитарной помощи он ввез в Россию 18 млрд. сигарет (на 14 млрд. доларів), которые не облагаются налогом" - В Інтернеті - кирилл гундяев сигареты). А тут усього "19 ящиків тютюнових виробів"...

Жандарм без пендрика 26.11.2020 / 16:29:06
Такий їх світ, така їх мораль ...

злий 26.11.2020 / 15:25:15
Феєрично :))

до жах 26.11.2020 / 13:13:42
а громадяни нащо їх систематично обирають туди? хто по тупості, хто по п"яні, а хто за 30 срібняків?

Іван 26.11.2020 / 13:01:35
Там де МПЦ її служителі-там кримінал,безсором"я,безчестя!

Жах 26.11.2020 / 12:36:15
Бідняків щемлять, а жирнющі мордовороти зберуться 7 грудня в дорогих костюмах і теплих кабінетах в Закарпатській обласній раді, Їм на людей наплювати.
ФУ все працює проти громадянина

Люди скажу правду 26.11.2020 / 12:31:49
Це все проти Українського народу!!!!!!
Защо мають жити люди???
Бідолахи ризикували життям щоб заробити пару гривень!
Де фабрики ? Заводи? Підприємства? Де проста людина має працевлаштуватись?????
Закриють людям хоть якийсь заробіток на тих сигаретах то получать майдан

вже ся не чудую 26.11.2020 / 11:52:59
Бухий батюшго?! Та де до біса?!

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 5
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини