Реклама B3

Понад 2 кг конопель знайшли у помешканні жителя Мукачівщини (ФОТО)

Речові докази направили на експертизу. За вказаним фактом розпочали слідство.

Понад 2 кг конопель знайшли у помешканні жителя Мукачівщини (ФОТО)

Вчора, 24 листопада, за місцем проживання фігуранта кримінального провадження працівники Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України, поліцейські Управління та мукачівські слідчі згідно з Ухвалою суду провели обшук за місцем проживання 34-річного жителя села Кендерешів Мукачівського району.

Під час слідчих дій правоохоронці з горища гаражного приміщення вилучили висушену речовину, схожу на коноплю, та кущі цієї ж нарковмісної рослини, загальною вагою понад 2 кілограми. Окрім того, у спальній кімнаті житлового будинку працівники поліції виявили близько 30 грамів речовини, схожої на марихуану, яку  зберігали у скляній банці, та електронні ваги.

Вилучені рослини та суміш поліцейські направили для проведення експертизи.

За даним фактом у Мукачівському відділі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотичних  засобів, вчинених  повторно) Кримінального кодексу України. Слідство  у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

25 листопада 2020р.

Теги: коноплі

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 6
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
» Всі новини