365 випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за добу та 3 пацієнтів померло

Протягом минулої доби, 23 листопада одужав 261 пацієнт (загалом - 12 123).

365 випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за добу та 3 пацієнтів померло

1040 зразків біологічного матеріалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 365 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них - 7 медиків та 21 дітей.

Загалом 21 903 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 1 841  медики та 1 152  - діти.

За добу, що минула, померло 3  хворих із діагнозом COVID-19 (загалом з початку пандемії - померли 510 пацієнти з діагнозом COVID-19).

24 листопада 2020р.

Теги: випадки, коронавірус, пацієнти

Коментарі

Тим хто коментував аноніму 2020-11-25 / 15:07:00
Доки я лежав у лікарні під киснем бізнес накрився, колектив пішов на карантин з якого лише дві людини повернулися, інші знайшли нову роботу. Життя важливіше грошей, буде здоров'я відкрию новий.

Аноніму 2020-11-24 / 23:59:34
Заходи влади у ЄС виправдані і обумовлені, а у нас, з одного боку, гроблять бізнес локдаунами, а з іншого вишиковують людей у черги до виборчих дільниць чи урн, бо хочеться влади.

Ще раз: введіть нормальний локдаун на 2 тижні, і не дримбайте мізки отими безглуздими карантинами вихідного дня.

Аноніму 2020-11-24 / 23:56:27
Є й жадібність, не заперечую.

Але ти пробував виживати з бізнесом, коли і так все складно в карантин, і ти готовий відсидіти в повному (ДЛЯ ВСІХ!) локдауні, який би справді дав результат, а через оці локдауни вихідного дня те, що ти напрацьовував роками, вмирає - розходяться по інших роботах люди, яких ти навчав місяцями або й роками, бо їм треба за щось жити, а ти не можеш платити, бо не працюєш, псуються продукти, втрачаються клієнти і т.д. і т.п.

Ти точно бюджетник. Який має гарантовану, незалежну від карантину зарплату, але зажерся і забув, звідки вона береться.

Марія 2020-11-24 / 20:29:14
Я знаю,що хворих набагато більше, ніж є по статистиці. Чому такий обман.

Правда 2020-11-24 / 15:50:14
Підтримую аноніма на всі 100!Жадібність до грошей віднімає в них розум і здоровий глузд!

Анонім 2020-11-24 / 15:07:33
Знаєте чим мені подобається Європа, там ніхто пір'я не піднімає. Сказали локдаун сидять, сказали локдаун вихідного дня всі тихо, бо розуміють наскіль небезпечна хвороба. І лише тут хаос!!!жадібність до грошей більша за смерть. Але якщо шось хто винен міністр або влада!!!

злий 2020-11-24 / 14:17:51
У чому полягає "дія" локдауну вихідного дня, якщо спаду захворюваності нема?
Про його дію у вигляді вбивання підпприємництва я не говорю

Степан Крук - Петро 2020-11-24 / 10:34:46
Дякую, що розумієте це! І не волаєте про "порушення" Ваших прав і свобод... Але таких, як Ви не багато

Петро 2020-11-24 / 09:50:45
Карантин вихідного дня працює !!!!! Не можна його відміняти !!!! І байдуже що маршрутки забиті людьми які дихають один одному в рот , бари забиті і їздять рейсові автобуси .... Головне бабла виділити побільше на нікому непотрібні речі

Степан Крук 2020-11-24 / 09:29:23
Блін! Ніякого спаду епідемічної напруги нема, а вчорашня статистика із відносно низьким показником - це всього лиш результат того, що на вихідні дні ПЛР-тести не проводилися.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:05
На об'їзній дорозі в Ужгороді після зіткнення кількох автівок мікроавтобус перекинувся на бік
11:03
У Міжгір'ї встановлюють причину загорання автівки
10:50
На Рахівщині шукають чоловіка, що три дні тому пішов із дому та зник
10:32
Під час пожежі у фотостудії в Мукачеві згоріло майно
10:30
Чоловік і жінка загинули в пожежах впродовж вихідних на Закарпатті
09:22
За добу в Ужгороді виявлено 8 нових випадків коронавірусної інфекції, 1 людина померла
09:21
59 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 4 пацієнтів померли
00:54
На Рахівщині рятувальники в неділю двічі вирушали на пошук туристів, що заблукали
18:49
/ 1
На Великоберезнянщині легковик злетів з дороги у річку
11:12
В Ужгороді за минулу добу виявлено 16 нових випадків коронавірусної інфекції, одна людина померла
11:03
Протягом минулої доби у 188 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР, двоє померли
04:03
Україна виходить із посиленого карантину 25 січня
03:08
У Синевирі на Міжгірщині пара вовків загризла овець
10:50
За добу в Ужгороді виявлено 17 нових випадків коронавірусної інфекції
10:48
160 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 2 пацієнтів померло
16:44
На Закарпатті допомагали туристці, якій стало зле під час сходження у горах
09:23
В Ужгороді за добу виявлено 14 нових випадків коронавірусної інфекції
09:18
За добу на Закарпатті у 142 осіб підтверджено COVID-19, 1 хворий помер
15:58
На Мукачівщині зіткнулися 3 легковики та мікроавтобус
15:17
/ 1
Прибувши за викликом щодо сімейної сварки в Ужгороді, поліцейські врятували жінку від загибелі від чадного газу
10:27
2 пожежі у дев'ятиповерхівках сталися в Ужгороді
10:16
Під час пожежі в хліву у Хусті загинули 30 свиней та 60 курей
10:13
Унаслідок наїзду автіки на Тячівщині пошкоджено газопровід, а 250 абонентів – без газопостачання
09:20
В Ужгороді за добу виявлено 23 нові випадки коронавірусної інфекції
09:18
За добу на Закарпатті у 127 осіб підтверджено COVID-19, 1 хворий помер
» Всі новини