У Виноградівській та Вилоцькій територіальних громадах готуються до життя у "децентралізованому" форматі (ФОТО)

Консультанти Закарпатського РВ АМУ провели виїзні консультації у територіальних громадах Виноградова та Вилока.

У  Виноградівській та Вилоцькій територіальних громадах готуються до життя у "децентралізованому" форматі (ФОТО)

Тут активно та насичено готуються до життя у новому та поки незвичному для цих громад «децентралізованому» форматі – не тільки з оновленими органами місцевого самоврядування, а й з новими ресурсами та повноваженнями.

Для того, аби старт у цих громадах відбувся успішно, до них і завітали консультанти Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, а саме консультант з правових питань Олег Лукша, консультантка з бюджетних питань Юлія Траньович та консультант з комунікацій Станіслав Данко.

У рамках візиту до Виноградівської міської ради (член Асоціації міст України в Закарпатській області) консультанти зустрілися із новообраним міським головою Степаном Бочкаєм, депутатами, а також працівниками міськради та приєднаних сільських рад, з якими й поділилися рекомендаціями та напрацюваннями для організації роботи органів місцевого самоврядування у новоутворених територіальних громадах. Також, користуючись нагодою, виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша вручив Виноградівському міському голові Степану Бочкаю почесну грамоту Офісу реформ Закарпатського РВ АМУ за вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування та успішне створення нової Виноградівської територіальної громади.

Зазначимо, що Виноградівська територіальна громада об’єднала 12 рад та 13 населених пунктів (сіл), окрім самого міста Виноградів. З населенням більше як 63 тисячі осіб Виноградівська міська територіальна громада є однією з найбільших на Закарпатті.

Ще однією новоутвореною територіальною громадою вже укрупненого Берегівського району є Вилоцька селищна громада, яка об’єднала 11 населених пунктів з населенням близько 15 тисяч осіб. Під час зустрічі з новообраним селищним головою Степаном Ковачем та депутатами, консультанти Закарпатського РВ АМУ звернули увагу присутніх на особливостях реорганізації селищної ради. Зокрема, наголосили на необхідності утворення нового для ради фінансового підрозділу з повноваженнями окремої юридичної особи та процедурі його формування. Також поділилися власними аналітичними напрацюваннями щодо прогнозованої фінансової спроможності громади, джерел надходжень тощо.

24 листопада 2020р.

Теги: громади, формат

НОВИНИ: Соціо

22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 17
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
» Всі новини