В Ужгороді відбулося громадське вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні відбулося ввечері 21 листопада на площі Театральній в обласному центрі Закарпкаття.

В Ужгороді відбулося громадське вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, на пл. Театральній в Ужгороді громадськість зібралась на акцію пам'яті і вшанування істинних Героїв Революції Гідності. Саме на даній площі у 2013-2014 рр. проходив Ужгородський Євромайдан.

Як повідомив закарпатський учасник київського Євромайдану Віталій Грегор, в громадському вшануванні до 7-ї річниці початку Революції Гідності взяли участь близько сотні людей. Це, зокрема, безпосередні учасники тих буремних подій в Києві Віктор Щадей, Олександр Волосянський, Костянтин Куцов, Сергій Роль, Вануш Гаспарян, Юрій Світлик, Василь Маняк, Галина Ярцева, Андріан Опачко та багато інших небайдужих громадян.

Перед пам'ятним надписом "НЕБЕСНА СОТНЯ", викладеним із свічок, провів молебень священнослужитель Закарпатської єпархії Православної церкви України отець Ярослав Михайлюк.

Так, молебнем, гімном України та виступами учасників тих революційних подій завершили вшанування пам'яті всіх Героїв, полеглих в бою за нашу Гідність та Свободу, як на Майдані, так і на російсько-українському фронті.

21 листопада 2020р.

Теги: Небесна сотня, Майдан, вшанування

Коментарі

Роман 22.11.2020 / 11:09:30
Респект і повага тим хто щиро вшановує героїв!

ромаріо 22.11.2020 / 08:48:04
де за 7 років розслідування вбивства цієі сотні? Якщо влада не розслідувала, значить очевидно сама замішана в цей злочин.

НОВИНИ: Соціо

18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 10
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
» Всі новини