Виноградівська митниця теж готується до Євро-2012

З метою створення правових, соціальних, економічних та організаційних умов для успішної підготовки Закарпатської області до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу, розпорядженням голови Закарпатської ОДА схвалено регіональну Програму підготовки та проведення зазначеного чемпіонату. Зазначена програма грунтується на затверджених постановах Кабінету Міністрів України від 31.10.07 №1295 „Державній цільовій програмі підготовки та проведення в країні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”, від 13.06.07 №831 „Державній цільовій правоохоронній програмі „Облаштування та реконструкція державного кордону”, Указу Президента України від 19.12.07 №1236/2007 „Про заходи щодо активізації євроінтеграційного прикордонного співробітництва”.

 Необхідно зазначити, що і Виноградівська митниця проводить активну роботу в цьому напрямку.
 Майже всі пункти пропуску в зоні діяльності Виноградівської митниці потребують реконструкції з метою приведення їх у відповідність до європейських норм та стандартів.
В 2007 році завершилось проектування реконструкції пункту пропуску „Лужанка” митного поста „Астей”. Насамперед, це дасть змогу розвитку інфраструктури пункта пропуску, прискоренню пасажиро та транспортного потоку та підвищить пропускну спроможність в цілому.
Також, Закарпатська ОДА проінформувала Виноградівську митницю щодо початку розбудови об’їздної  дороги до пункту пропуску „Лужанка” митного поста „Астей. В 2008 році планується виділити кошти в сумі 10 млн. грн.
В 2007 році Виноградівська митниця розпочала проектування реконструкції пункту пропуску „Вилок”. Проведені роботи дадуть змогу збільшити кількість смуг руху – а це збільшить пропускну спроможність пункту пропуску в цілому.                                           
Не залишився і без уваги пунк пропуску „Дяково”, так, наказом ДМСУ від 15.02.08  №140 „Про затвердження галузевої програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”  передбачено будівництво нового пункту пропуску для міжнародного автомобільного сполучення „Дякове” на українсько-румунській ділянці державного кордону.
Про подальшу роботу Виноградівської митниці в підготовці та проведенні заходів до чемпіонату Європи 2012 року з футболу будемо інформувати, повідомила головний інспектор зв’язків з громадськістю  Любов Кузик.

ЗІА `Простір`
10 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 6
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини