Закарпатці боргують за газ 863 млн грн

Майже 60% побутових споживачів краю мають борги за газ.

Закарпатці боргують за газ 863 млн грн

У різних районах Закарпаття середня заборгованість на одну сім’ю відрізняється і становить від 650 гривень на Перечинщині до 1940 гривень на Виноградівщині. 

Суму у понад 5 тисяч гривень боргують 6512 абонентів. Загальна заборгованість закарпатців становить 863 мільйони гривень.

У ТОВ «Закарпатгаз Збут» відзначають, що незважаючи на те, що владою прийнято мораторій на відключення боржників у період карантину, компанія має право звертатися до суду. Так, у 2020 році на примусове стягнення боргу товариством до суду передано близько 1800 справ боржників на суму понад 16 мільйонів гривень. 

ТОВ «Закарпатгаз Збут» закликає споживачів своєчасно розраховуватися за газ, оскільки, окрім суми боргу, доведеться сплатити судові витрати та інші обов’язкові платежі. 

«Просимо споживачів, які у зв’язку з пандемією COVID-19 опинилися в складних життєвих обставинах – звертайтеся з заявою для оформлення субсидії до відділів соціального захисту населення. Держава гарантує вам адресну допомогу, а вчасні розрахунки з надавачем послуг забезпечать стабільність та надійність постачання газу», - зазначили в компанії.

Нагадаємо, в Асоціації постачальників енергоресурсів, що об'єднує 30 постачальників природного газу заявили: у разі непогашення боргів за газ, комунальну систему України може спіткати колапс в розпал опалювального періоду.

 

20 листопада 2020р.

Теги: борги, газ

НОВИНИ: Соціо

19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
» Всі новини