На митниці на Закарпатті службовий пес Марк знайшов у мікроавтобусі приховані сигарети (ФОТО)

25-річний громадянин Румунії, виїжджаючи з України через митний пост «Дякове» Закарпатської митниці Держмитслужби на мікроавтобусі «Мерседес-Спрінтер», намагався тишком-нишком перевезти тютюнові вироби в Іспанію для перепродажу.

На митниці на Закарпатті службовий пес Марк знайшов у мікроавтобусі приховані сигарети (ФОТО)

Та на заваді стали закарпатські митники-кінологи з чотирилапим помічником Марком.

І хоча молодий водій для проходження митно-прикордонного контролю свідомо обрав «зелений коридор», тим самим демонструючи правомірний перетин кордону, інспектори запідозрили дещо знервоваву поведінку іноземця. На уточнююче питання митників, чи переміщує він приховані товари, той невпевнено відповів «ні».

Відтак, до ретельної перевірки транспортного засобу задіяли кінологічну команду. Досвідчена німецька вівчарка на ім’я Марк блискавично винюхав запах тютюну.

Виявлені понад 200 пачок сигарет знаходилися за заводською обшивкою лівої  боковини салону мікроавтобуса, між пасажирським та водійським сидінням. Доступ до виявлених сигарет став можливим після демонтажу декоративної обшивки та відкручування саморізів.

Зазначені дії іноземця мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

Приховані від митного контролю 210 пачок сигарет торгової марки «Parliament Aqua Blue», вартістю понад 12 тис грн, та мікроавтобус (2011 р.в.), що використовувався для переміщення товару в незаконний спосіб, оцінений у 266 тис грн, вилучено до рішення суду, інформує пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

20 листопада 2020р.

Теги: сигарети, мікроавтобус, собака

Коментарі

Мішко 21.11.2020 / 14:09:24
Марка призначити начальником митниці можливо буде порядок , а якщо чесно ця знахідка абсолютно нічого не змінює. Везуть люди сигарети вироблені в Україні тобто наш товар. Хай країна в яку везуть ці сигарети і їх знаходить який сенс нашим митникам знаходити наші сигарети.

Voyager 20.11.2020 / 23:38:53
І чим тут "гордитися"?...
Ну віз цигарки чолов'яга,ну хай би віз собі,тим самим піднімаючи нашу економіку. Аж ні,черговим пострілом в ногу "нє позволєно"..
Ви хоч розумієте,що ріжете гілляку,на якій сидите, "старатєлі" хренові ?....

Степан Крук 20.11.2020 / 16:10:46
Респект марку! Оцей точно хабарі не бере...

НОВИНИ: Соціо

17:42
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 3
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 5
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
» Всі новини