Очільником медицини Закарпаття призначений Анатолій Пшеничний

Департамент охорони здоров‘я Закарпатської ОДА очолив Анатолій Пшеничний.

Очільником медицини Закарпаття призначений Анатолій Пшеничний

До цього він працював генеральним директором Міжгірської районної лікарні.

Про таке у своєму Телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

Департамент охорони здлров'я Закарпатської ОДА був без керівника із кінця червня, коли з посади пішла екскерівниця Єлизавета Біров. Вже в серпні у неї пройшли обшуки, також Є. Біров вручили підозру за закупку непридатних захисних халатів для закарпатських медиків.

12 листопада 2020р.

Теги: департамент, охорона, медицина, Пшеничний

Коментарі

Лікар 2023-12-28 / 16:06:54
Боже, бережи закарпатську медицину! Жодного доброго слова про це чудо ніхто не говорить. Жадібне, балакуче, брехливе. Де очі тієї влади, що призначає на відповідальні посади ТАКЕ?

Дуже любить іномарки міняти часто та ще круті 2020-11-29 / 16:04:17
Прицьому хрякови за роки в міжгірї небуло кисневої траси! уявіть медсестру чи лікаря який таскає 40 літрові балони з киснем з 1 на 3 поверх. Ганьба. сю суку в зашморг біля роддому!

Міжгіря 2020-11-26 / 22:26:26
Ще можна виправити ситуацію і зберегти владі лице: надіти кайдани пшеничному на робочому місці.

УжНУ 2020-11-24 / 18:04:09
Кращої кандидатури Закарпаття не виділо

Міжгіря 2020-11-23 / 23:16:28
Ганьба. Приниження всієї медичної спільноти Закарпаття. Вирок владі.

Негарно 2020-11-13 / 17:59:17
Що за расизм?

До но видите 2020-11-13 / 16:09:56
Так він і не закарпатець! Мало того він і не українець! А переселився сюди з Молдавії.

но видите 2020-11-13 / 13:38:13
призначив петров на керівну посаду в ода закарпатця, і так це для багатьох недобре, хоча раніше критикували його ож не призначає закарпатців, людям не можна вгодити... і так недобре, й інакше-недобре

ОДА 2020-11-13 / 12:23:23
Петров своє ж розпоряджкення проігнорува, де чорним по білому написано, що до гудня місяця на вакантні посади нікого призначати НЕ МОЖНА !!! Чи, може, вже можна?

веречанський 2020-11-13 / 10:17:47
Жаль. А могли призначити головного лікаря Воловецької ЦРЛ. Цю посаду наразі займає світило закарпатської медицини. Все ніяк призвище не можу згадати. Но той, що був заступником голови РДА, Рогової. Ага, історик Лопіт Іван.

Верховинець 2020-11-13 / 09:09:54
Піпець кого призначили, кум ненажери Щуря, такий же хабарник як Щур.

Губернатору 2020-11-12 / 21:52:58
https://zakarpattya.net.ua/News/128576-Nachalnyka-z-Mizhhirskoi-RDA-sudytymut-za-zlovzhyvannia-sluzhbovym-stanovyshchem-

Федя 2020-11-12 / 19:15:14
У Хусті ще на навесні по договорняку поклали головним лікарьом Солонинку(Пристая),який вообще не має ніякої освіти, а не то що медичної.Купив му отець Ровенський диплом юриста і Мигаль став керувати больницьов.Взятки бере,посади продає.Останні дохтори з больниці втікають,і всьо добре.Поникаєме,що теперь зробит із сим Кащук.
Правда оти ко го поклали їдут лічитися до Ужгорода,а вадь на мадяри.
А ви кажете Що в Ужгороді тоже не мож ся буде лікувати? Пуйдут тоже на мадяри за Хуськими.

Педіатр 2020-11-12 / 19:08:54
ні,вона десь там у межгірї працює

Данила 2020-11-12 / 18:49:05
А это его жена педиатр Пшеничная Татьяна?

До собранецького 2020-11-12 / 18:15:31
Ображати нікого не треба- дав Бог його такого плотного,то що тепер має робити,не йти на посаду бо має ожиріння?

2249 2020-11-12 / 18:13:06
Цікаво,чи був конкурс на начальника чи директора депариаменту? Де можна подивитись його проведення? Хто претендував ще на цю посаду? Чи все дійсно в цьому уУжгороді ,,рішається, Одне ясно,що ця переписка, здивування,нічого не дадуть. Рішення прийнято. Але як кажуть ,,хазяин- барин,,. Вибрав собі з ким йому працювати. От і все

Собранецькій 2020-11-12 / 18:04:18
На цій посаді він і не має нікого лікувати його основні завдання-адміністративно-господарське управління медичною галуззю

Собранецька 2020-11-12 / 17:33:14
Позор петрову і зеленському.Кого ви призначили??ви його хоч бачили цього Пшеничгого??Він сам хворий,жирний і заря як у хряка.Кого він вилічить??Люди се вже піпец.Мені знайомі розказували що в Мвжгір'ї про цього Анатолія не дуже хорошої думки

njksr 2020-11-12 / 17:30:15
велике вітання міжгірським зебілам!тепер від радості "аби не пєтя" можуть готуватися до повного гроблення медицини((( хоча таке як пшеничний, як і його пахан щур будуть жити при будь-якій владі!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 5
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти