На Закарпатті чиновники Держгеокадастру роздали понад 200 га землі, в тому числі – на "піджаків" із інших областей

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров звернувся з відповідним зверненням до прокуратури.

На Закарпатті чиновники Держгеокадастру роздали понад 200 га землі, в тому числі – на "піджаків" із інших областей

Як розповів голова ОДА, "...скориставшись відрядженням керівництва Управління (Держгеокадастру - ред.) до Києва, окремі негідники-чиновники із числа колишніх начальників цього відомства, вдалися до відчайдушних кроків. Застосували масштабну схему відчуження більше 200 Га закарпатських земель підставним особам, переважно з-за меж області".

Про схему відчуження, коли за два дні на Закарпатті геокадастр роздав понад 200 гектарів землі, у тому числі на піджаків із Чернівців та Одеси, розповів блогер Віталій Глагола.

"Нещодавно призначили нового начальника управління держгеокадастру Івана Завальнюка і його заступника Івана Голуба. На минулому тижні їх терміново викликали до Києва у відрядження, і в.о. на кілька днів поставили такого собі Богдана Хранюка. Чоловік не розгубився - за два дні на посаді, 5-6 листопада, новоспечений в.о. встиг роздати більше 200 га землі. Зокрема, 60 га в самому Виноградові) землі колишнього радгоспу заводу «Виноградівський»; Берегівський район - 40 га в таких селах як Бене, Четфалва, Гать, Мужієво; Ужгородський - села Кибляри, Ірлява; Рахівський - Ясіня; а також у Тячівському та Мукачівському районах.

Сьогодні планується роздача земель на Полонині Руній. Загалом понад 200 гектарів за кілька днів. Землі в тому числі роздавались на піджаків із інших областей України. Заяви про виділення землі були миттєво розглянуті: вчора подав заяву - сьогодні отримав гектари", - розповів В. Глагола.

 
11 листопада 2020р.

Теги: земля, піджаки

Коментарі

*** 13.11.2020 / 14:08:59
Народ у якого ділянки земельні, будуть робити хліб і молоко?
А ЗЕМЛЯ ДЛЯ ТОГО!...

ник 12.11.2020 / 18:25:15
Все зійде з рук як завжди

Земляк 12.11.2020 / 08:49:04
Дада як казав карлик, весной будуть посадки!

Прокурор Учкудук 11.11.2020 / 20:59:43
Весна прийде - саджати будемо!

Сват 11.11.2020 / 20:16:10
А на Хустщині депутат обласної ради Якубець Васька маючи власну землевпорядну фірму наділив собі та друзям земельні ділянки по Хустському району щоб не дістались ОТГе - хто це буде розслідувати?

АТО 11.11.2020 / 20:05:12
Хранюка за яйця підвісити!!! Нам учасникам війни та захисникам України землі немає дають по 5 відмов підряд!!! А чужакам які не воювали за Україну із інших областей дають нашу Закарпатську землю хранюк сволота має відповісти за це!!!! ПДЛЮКА

Іван 11.11.2020 / 19:15:32
А чому пан Глагола видалив накази із своєї сторінки? Невже тут пахне його залежністю від когось???

Задебов 11.11.2020 / 18:53:45
У Кіблярах, Ірляві це походу Чорнак новообраний голова Середнянської ОТГ разом з тестем, Ковачем,замутили, мутять на шару землю, паї від людей позабирали як в Худлівській сільраді, на піджаків оформили, поставлять сонячні панелі та з держави будуть сосати бабки по зеленому тарифу, навіщо відкривати бізнес, заводи, фабрики, тут маржа 100% взяв на шару і продав, чи в оренду здав. Треба якщо губернатор із правоохоронними органами не вирішить, людям виходити з вилами, сокирами і всіх їх мочити.

Василь 11.11.2020 / 18:25:02
Хранюк для себе наблизив "кінець єпохи бідності", який всім обіцяв клоун

Саша Антал 11.11.2020 / 17:22:17
Усьо законно, Хранюк вийде на пенсію міліонером і буде депутатом, учіться лохи, а Петров може напитися холодної води.

Я казав 11.11.2020 / 17:21:41
Цю структуру Петров мая давно розiгнати! Так само департамент iнфраструктури(Маляр),управлiння стандартов(Домище) Це небезпека для ОДА!

Пушкін 11.11.2020 / 17:21:04
Знаю його та його батьків особисто. Це не перший раз Хранюк так хімічить. Мамаша його така сама, працюючи в податковій інспекціі свого часу доіла підриємців м. Берегова - в цілому - паскудна сімейка.

вася 11.11.2020 / 17:16:49
А де шостий район на карті - Рахівський,А де,кому і скільки роздеребанили "попередники"слід перевірити.

вася капелан 11.11.2020 / 16:44:48
ви подивіться скільки продано земель в Міжгірському районі !, бандою васі щуря !

Прокурор 11.11.2020 / 16:03:47
Є гроші то є правда, а ні то ні

Степан Крук 11.11.2020 / 15:23:48
Важко у нашій державі правду шукати! І дуже невдячна це справа..

НОВИНИ: Кримінал

14:40
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
» Всі новини