На Берегівщині водій ВАЗу із 2,8 проміле алкоголю в крові з’їхав з дороги в кювет (ФОТО)

Загалом на Закарпатті задокументували за добу 6 п’яних водіїв. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

На Берегівщині водій ВАЗу із 2,8 проміле алкоголю в крові з’їхав з дороги в кювет (ФОТО)

У селі Оросієво на Берегівщині вчора ввечері сталася незначна ДТП: автомобіль марки «ВАЗ-2107» з’їхав з дороги в кювет. На щастя, обійшлося без серйозних наслідків. Коли на місце аварії прибули працівники групи реагування патрульної поліції Берегівського відділу, то виявили, що винуватець автопригоди, житель села Бене, не має водійського посвідчення та перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у чоловіка виявили 2,8 проміле алкоголю. На нього склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійське посвідчення та відсторонили його від керування. 

У селищі Ясіня на Рахівщині ввечері працівники групи реагування патрульної поліції помітили автомобіль марки «Subаru», який стояв посеред дороги. За кермом автомобіля перебував житель Івано-Франківської області у стані алкогольного сп’яніння, який відмовився пройти відповідне медосвідування. Також не надав водійського посвідчення. На правопорушника було складено адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення. Від керування його відсторонили.

У Сваляві ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Sеаt», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом автомобіля перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння, який не надав водійського посвідчення. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,64 проміле. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування у  стані алкогольного сп’яніння і за керування  без належних документів та відсторонили його від керування. 

Воловецьким правоохоронцям надійшла ввечері інформація від небайдужих громадян про те, що містом їздить на автомобілі марки «Кіа Sоrеntо» нетверезий чоловік. Невдовзі працівники групи реагування патрульної поліції Воловецького  відділення зупинили в місті вказаний автомобіль, за кермом якого перебував житель села Верб’яж Воловецького району в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування у водія виявили 1,3 проміле алкоголю. На правопорушника склали  адмінпротокол  за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. 

Ще двох нетверезих водіїв за минулу добу виявили працівники обласного управління патрульної поліції. 

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

11 листопада 2020р.

Теги: кювет, алкоголь, водій

НОВИНИ: Кримінал

17:08
/ 2
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 2
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 2
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 15
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 21
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 3
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
/ 1
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
» Всі новини