Голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича затримали на хабарі 80 тис грн

Правоохоронці затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі в сумі 80 тисяч гривень.

Голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича затримали на хабарі 80 тис грн

Про таке повідомляє голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від «Слуги Народу».

Обставини затримання голова ОДА не повідомляє.

Попередньо відомо, що разом із М. Попеличем затримали і посередників - за «відкати» на тендерах на дороги й тротуари.

10 листопада 2020р.

Теги: хабар, затримання

Коментарі

А почему СБУ-ники не попадаются на взятке никогда? 2020-11-13 / 22:58:47

Ще мусить 2020-11-11 / 20:05:46
Ще мусить бути слідство,і все потрібно доказати,у нас діє презумпція,поки нема судового рішення,чоловік не злочинець,а доведені до кінця слідства і судові рішення можна порахувати на пальцях,гучні затримання як правило не доводяться до кінця,можна назвати і приклад насірова,якого гучно затримали,а він минулого року навіть у президенти балотувався,так само "брильянтові прокурори" і безліч прикладів,коли справи до вироку не доходять..

Вітряк 2020-11-11 / 17:25:15
Плакали наші гроші і небуде тепер вітряків

Житель Воловця 2020-11-11 / 15:14:09
Явна підстава! Хтось копає під Андрійовича, хоче на його посаду!

Воловчанин 2020-11-11 / 08:10:35
Порядочного чоловіка скоро 'закапчали'.Хтось явно хоче на його місце.Яка велика взятка!Крадуть мільйони і СБУ нікого чомусь не ловить.Правоохоронні органи явно тут комусь підіграють.

Вірі 2020-11-11 / 00:06:06
Тому і нема тротуарів, бо гроші вкрали ))

Віра 2020-11-10 / 20:30:25
А що, у Воловці тротуари є?

П.Грицик 2020-11-10 / 20:09:03
Лади Мішу гроші, увидиш які судді з прркурорами жадні, такса у них дуже виросла.

Воловець 2020-11-10 / 19:41:44
Та це правда? Чи це Мішу розводять , щоб слухняний був надалі.

Но.но!!! 2020-11-10 / 19:24:25
Шчурі рулять,поки є хаща, а медицина з освітою підіграють. Це лише почато, побачите , що буде далі.

щурь вася 2020-11-10 / 18:19:29
необхідно щоб СБУ позакривала всі нелегальні пилорами в Міжгірському районі так як позакривали всі нелегальні заправки, а то ці лісокради вже набудували цих пилорам як забігаловок в кожному селі по десять

Мішко 2020-11-10 / 18:16:56
хай тепер Воловецька ОТГ стане на захист свого голови ,а СБУ в сторону митниці не дивиться ?ї
Тільки в Воловці корупція ,і ще яка ! Аж 80 тис. грн. це за зроблені тротуари і дороги. Дякую СБУ молодці ,якщо так далі будите робити ми ніколи з цього болота не вийдемо.

Воловець 2020-11-10 / 17:45:54
Михайло Андрійович,достойний чоловік і голова ОТГ. Це проста підстава!!!

До речi 2020-11-10 / 17:34:30
Як там Пилипець! Чи посадили Готру В. i друзiв за грошi на виборах!

njksr 2020-11-10 / 17:24:39
а от якби виграв "зажопинець", "блюковець"(рідне закарпуття туди ж), або "балоговець" - то йому ОДА ще й премію б дали!

Стець 2020-11-10 / 17:17:07
Треба би і Міжгірських "голів" в наручники.

вася капелан 2020-11-10 / 17:08:37
може накінець ці СБУ доберуться і до Міжгірського району навести порядок з проданими землями і пройдисвітами головами сіл які розпродали всі землі по селах

трохи посидить, подумає . А ще краще щоб довше посидів. 2020-11-10 / 17:02:50
.

В тротуар 2020-11-10 / 16:05:03
Погань закатати!

О.Д. 2020-11-10 / 16:04:40
Бог палицею не б'є - цей челядник активно лобіював вітряки на Боржаві. Тепер зрозуміло, що не з голого альтруїзму

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат