Школяр із Ужгорода став одним із переможців Всеукраїнського конкурсу-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

З 5 по 8 листопада у Києві проводився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук (МАН).

Школяр із Ужгорода став одним із переможців Всеукраїнського конкурсу-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН спрямований на виявлення, підтримку і розвиток інтелектуально і творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідної та експериментальної роботи, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.

Команду учнів від Закарпатської області представляло 29 учасників, які вибороли місце в команді на обласному рівні, що проводився на початку 2020 року. Приємно відзначити, що у відділенні технічних наук виборов диплом III ступеню учень 10 класу ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, м. Ужгорода – Ілля Кривов’яз.

Науковим керівником учня є вчитель фізики – Томаш І.М., а консультантом по створенню програми, що описує рух робота є вчитель інформатики – Вапнічний С.Д. 

09 листопада 2020р.

Теги: конкурс, захист

Коментарі

Студік1980 2020-11-09 / 19:48:41
Переможці ІІІ етапу Конкурсу визначаються в кожній науковій секції окремо за сумою балів, набраних учасниками в усіх розділах програми. Переможцями ІІІ етапу Конкурсу є учасники, які в наукових секціях посіли перше, друге та третє місця і відзначені дипломами відповідно І, ІІ та ІІІ ступенів.

Кількість призових (перших, других, третіх) місць за результатами ІІІ етапу Конкурсу становить, як правило, не більше 50 відсотків від загальної кількості учасників у кожній секції окремо з орієнтовним розподілом їх у співвідношенні 1:2:3 (додаток 10).
Перше місце може визначатися, якщо учасник набрав 85 і більше балів.
Друге місце може визначатися, якщо учасник набрав 80 і більше балів.
Третє місце може визначатися, якщо учасник набрав 75 і більше балів.
http://man.gov.ua/ua/activities/competition_protection/next-year/definition_of_winners_2020

точно 2020-11-09 / 17:53:04
Цікаво,а скільки всього було дипломів 3-го ступеня?

Комендант 2020-11-09 / 17:00:20
Маю надію, що юне дарування зацікавить клерків з адміністрації (міської або обласної), а то лиш Фречка ся піарить з своїм листям та бумагою із нього.

Воловик Іван 2020-11-09 / 16:55:34
Вдале поєднання експериментального таланту та бажання творити у вчителя та учня привело до визнання доробку на фіналі конкурсу МАН.

Фантомас 2020-11-09 / 15:57:18
Не дивлячись на скасування всіх олімпіад та конкурсів в Закарпатській області ще є таланти, що встигають в період карантину проявити себе. молодець і ТАК ТРИМАТИ !!!!

Викладач 2020-11-09 / 15:51:18
З цим учнем я зустрічалась на 2 етапі МАн (на інженерно-технічному факультеті). Він мав доповіді по 2 науковим роботам МАН напочатку 2020 р. Одна з них привела його до фіналу МАНу у Києві де він отримав диплом 3 ступеню. Отак зростає наша молодь.!!!

Ужгородець 2020-11-09 / 15:44:50
Учень разом з вчителями молодці, незважаючи на всі складності та негаразди пробують ще щось досліджувати і експериментувати !!!! Хвала вам і повага.

Вован 2020-11-09 / 15:42:11
В наш період безгрошів'я в науці, досягнення школяра взагалі є визначними. Оскільки мати бажання творити і експериментувати на одному ентузіазмі дорогого варте.

Дрогобецький М. 2020-11-09 / 15:40:11
Такі діти зможуть ще змінити Україну, на них і надія.

Старець 1956 2020-11-09 / 15:32:38
За цього учня вже була інформація на сайті, що він займав призові місця з інформатики на українському та міжнародному рівня. А тепер щей в МАНі він є призером. Мабуть буде з нього добра людина.(надіюсь міські та обласні керманичі замітять цей талант).

Андрій Олександрович 2020-11-09 / 15:26:46
Значна подія у житті, особливо в період суцільних карантинів

Житель Ужгорода 2020-11-09 / 15:25:09
Молодий ентузіаст в науці !!!

Коваленко В.І. 2020-11-09 / 15:21:47
Хоч хтось позитивно закарпаття прославляє.... одне жаль що без підтримки керманичів міста або області.

Хочу буть депутатом 2020-11-09 / 15:19:07
Багате Закарпаття талантами. От якби цей учень здобув перемогу раніше (до виборів) його би хтось із кандидатів в депутати замітив.

Андріїв 2020-11-09 / 15:16:25
Значне досягнення малого. Немало треба було попотіти, надіюсь йому це допоможу у житті.

Миколайович 2020-11-09 / 15:14:34
Це вже не перше повідомлення про данного учня. Мабуть і справді перспективний школяр. Нехай йому щастить !!!

Андрій 2020-11-09 / 14:09:35
Сильний хло !!!

Василь Васильович 2020-11-09 / 14:00:50
МОЛОДЕЦЬ !!!!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
» Всі новини