На Закарпатті взяли шлюб 71-річний італієць та українка (ФОТО)

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив Виноградівський РВ РАЦС Південно-Західного МУ Міністерства юстиції.

На Закарпатті взяли шлюб 71-річний італієць та українка (ФОТО)

"Який він італійський шлюб по-українськи?? Власне, такий, що відбувався у нашому відділі: він, 71-річний італієць і налаштований надзвичайно оптимістично, а вона гарна, мила і весела українка. Їхній союз — це суміш неймовірних шалених емоцій. Тож, вітаємо з одруженням шановних пані Оксану та пана Граційно Анжело. Бажаємо, щоб ці радісні емоції надихали вас протягом всього спільного подружнього життя ! Злагоди, любові та позитиву !
“Ti amor” – хай лунає щодня", - йдеться у повідомленні.

Схоже, створення івнтернаціональних родин не є рідкістю на Закарпатті. Бо буквально вчора там же. у Виноградові, одружилися громадянин Чеської Республіки пан Їржі та громадянка України Ірина.

""Miluji te"/"Люблю тебе ".

Неважливо на якій мові народжуються такі слова , важливо, що їх хочеться комусь говорити в будь-якому віці", - констатують автори повідомлення.

08 листопада 2020р.

Теги: шлюб, Італія, Чехія

Коментарі

Mila Fessi 2020-11-11 / 11:43:59
Вірю в любов з великою різницею у віці, у 32 закохалася 50 річного,нашому коханню уже 2роки. Кращого мужчини я не знала. Українець, але якби був навіть циганом все одно покохала б його.Гроші тут ні до чого.

Галина 2020-11-10 / 21:12:49
Ці коментарі - дзеркало тих, хто коментує. Кожен з них судить по собі і дико заздрить.То ж уважно перечитайте, що ви написали. Гарна жінка вийшла заміж за приємного, хоч і набагато старшого чоловіка, який їй явно дуже симпатизує. Нехай живуть так, щоб щастя в цьому світі стало набагато більше!

Філософ 2020-11-10 / 20:14:06
Бажаю цьому нафталіновому , страшному фантомасови з купою хвороб ПЕРЕЖИТИ цю старіючу і нікому не потрібну, крім нього, "няньку-українку".
Тоді і подивимося , хто кого переграв .

Но позирай 2020-11-10 / 18:47:32
Яка любов? Шльондра гроші вітрить, а дідови через рук другий поможе скоріше пуйти до пращурів. Вубита.

Вікторія 2020-11-09 / 20:43:36
Дід красавчик, особливо класний машлик, майже як у кота Леопольда.

Любовь 2020-11-09 / 17:46:21
В Анжео мабуть бабла багато, ця жінка знає, що робить.Любов тут не до чого.

Українка 2020-11-09 / 17:23:36
Щоби ви не говорили, ніколи не повірю, що тут є якась любов. Ви тільки подивитися на його фачу, що там любити. Я дивуюсь нашим жінкам, підбирають весь непотріб, який нікому вже непотрібний. Тут любов’ю і не пахне і не такі ми вже дурні, щоби в це повірити. Але наші жінки готові хоч за чорта лисого выйти, тільки якщо це їй вигідно.

ййй 2020-11-09 / 11:33:40
Так так Українки стали сировинним придатком усій європі(((

Виноградів 2020-11-09 / 11:29:19
Цей жених давно основним атрибутом спідньої білизни є целофанові кальсони. Якщо він докусь не втратив остатки розуму. то давно переписав все майно на своїх багаточислених італійських і не тільки спадкоємців.Йому зараз потрібна особиста нянька, щоб міняти памперси та кальсони... ДумайТе молоді та сильно бажаючі попелюшки стати принцесами за кордоном.

Женя 2020-11-09 / 10:45:43
Він пять разів на день5778

Лія 2020-11-09 / 10:13:02
Молодці. Кожен має право вибирати сам як йому жити! Чи в 20 чи в 70. А гидкі коментарі пишуть люди злі , заздрісні і невдахи!

Владік 2020-11-09 / 09:39:04
Вже дожилися, що українських мужчин ігнорують а за старими італійцями йдуть((( маємо що маємо

Руслана 2020-11-09 / 09:10:02
Нехай живуть щасливо. У цивилізованому світі багато пар одружуються в зрілому віці. Це тільки в нас вихоаують комплекси змалечку. Не заздрість їм!

Микола 2020-11-09 / 08:44:43
Людям добре разом, брак є союз
...досить традиційностей, хто кого надурив

...дідо помре...

Віт січень 2020-11-09 / 07:59:00
Що з людьми роблять гроші жах,жах,жах.

Карлик 2020-11-09 / 01:14:17
Може і років 20 ще прожити, не рівняйте з нашою тривалістю життя, а чому вона вийшла заміж нього я думаю всім має бути пох
P.S. Марина може і ти знайдеш :)

Марина 2020-11-08 / 22:02:55
В такій різниці років тільки задля користі вона вийшла заміж за нього.

Закарпатець 2020-11-08 / 20:38:27
Невістка ще пару років почекає і вступить у спадщину... Не вірю я в міцну інтернаціональну любов з такою різницею в роках. Хоча, всяке буває... Наші українські жінки - найкращі в світі, тому й такий попит на них.

Крук. 2020-11-08 / 18:11:36
Тому Італійцю пора вже псалтир читати,а він жениться,шо буде робити з невісткою...