Влада Ужгорода пояснила, що дозволено, а що заборонено в контексті обмежувальних заходів із 9 листопада

В Ужгороді відбулося позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Богдана Андріїва.

Влада Ужгорода пояснила, що дозволено, а що заборонено в контексті обмежувальних заходів із 9 листопада

Відповідно до рішення комісії із понеділка, 9 листопада, в Ужгороді дозволено, зокрема:

✅ здійснення перевезень громадським транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування (виключно місця для сидіння);

✅ роботу дошкільних навчальних закладів та початкової ланки освіти (учнів 1-4 класів, учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів), 5-11 класи – дистанційне навчання;

✅ роботу із 7.00 до 22.00 суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) при наповненості не більш як 30% посадкових місць у приміщенні закладу;

✅ роботу із 7.00 до 22.00 закладів торгівлі, побутового обслуговування населення (не більше одного відвідувача на 20 кв. метрів торговельної площі); Часове обмеження не стосується аптек, АЗС та суб’єктів господарювання, які торгують виробами медичного призначення;

✅ діяльність спортивних залів, фітнес-центрів за умови проведення індивідуальних занять (не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення);

✅ роботу басейнів із заповненням не більше 30%;

✅ роботу готелів.

Заборонено:

❌ перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот;

❌ перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;

❌ самовільне залишення місця самоізоляції, обсервації;

❌ проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

❌ приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах (розважальна та інша діяльність, яка може призводити до скупчення людей);

❌ роботу хостелів;

Суб'єкти господарювання, власники закладів, які приймають відвідувачів, зобов’язані розмістити при вході інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів та контролювати їх кількість, неухильно дотримуватися усіх санітарних норм та вимог. При вході до торговельних центрів обов’язковий температурний скринінг.

Буде збільшено кількість мобільних моніторингових груп, які проводитимуть рейдові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог карантину. Із протоколом позапланового засідання міської комісії ТЕБ та НС можна буде ознайомитися на офіційному сайті Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, в Ужгороді продовжує діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

07 листопада 2020р.

Теги:

Коментарі

Копча 08.11.2020 / 18:33:36
А якого біса носити з собою Ausweis ми що в окупації

22-го додому, за перевал 08.11.2020 / 14:28:57
Норм схема, повиганяв своїх торгашів під раду і, так вже й бути, виконав їх (?) вимоги. Бойкотуйте краснодонців, най ся вдавить, вже му не довго лишилось, заодно і менше шансів заразитись.

ЛОХОТРОН-73 08.11.2020 / 10:57:39
Все правильно! А люди якi думають до це дурня не розумнi!

Ужгородка 08.11.2020 / 05:28:04
Аллилуйя. Разум побеждает.
Все зависит от самого человека, если он не хочет обезопасить сам себя, то с ним никто не справится, зараза сама его найдет "на ровном месте". Так что все правильно делают, нельзя доводить людей до грани, за которой уже начинаются психические проблемы, иначе скоро начнут массово перепрофилировать отделения ковида в психиатрические.

Ужгородець 08.11.2020 / 05:03:49
Честно кажучи іноді здається що у пана Андріїва взагалі відсутня здатність оцінювати ситуацію, та наслідки рішень які він приймає. Таке відчуття ніби за тиждень жорсткого карантину у нас настільки суттєво зменшилась кількість захворювання на ковід, що можна вже послаблювати карантин.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:16
Медики Берегова врятували літнього чоловіка після важкого падіння вдома Фото новина
11:37
/ 1
На Тисі завершили пошуки 10-річного хлопчика Фото новина
17:43
Сильний вітер повалив дерева в Ужгороді та Виноградові Фото новина
14:36
/ 4
На Ужгородщині 8-річну дитину госпіталізували після укусу змії
17:50
/ 2
На Закарпатті розширюють зону пошуків зниклого у Тисі хлопчика Фото новина
17:25
/ 1
На Мукачівщині під час спалювання сухостою загинула 75-річна жінка
15:11
На Закарпатті тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси Фото новина
11:42
У Карпатах туристка постраждала від удару блискавки Фото новина
10:25
/ 1
Рятувальники шукають 10-річного хлопчика, якого понесла течія на Берегівщині Фото новина
16:21
/ 1
У Мукачеві 15-річну дівчину госпіталізували з алкогольним отруєнням
13:47
/ 2
В Ужгороді дитина випадково проковтнула частину пластикової ложки
09:48
В Ужгороді врятували літню жінку, яка впала вдома
18:26
/ 1
У Поляні 9-річний хлопчик проковтнув металевий відкривач від банки з напоєм
17:49
/ 1
Двох неповнолітніх госпіталізували на Закарпатті через алкогольну інтоксикацію
12:33
/ 1
Вдруге за тиждень на Закарпатті зафіксували землетрус Фото новина
09:04
На Мукачівщині батут провалився під дитиною Фото новина
12:22
У Сускові поблизу Мукачева сталася ДТП Фото новина
11:32
/ 1
У Мукачеві жінка ледь не загинула через удушення шматком м’яса Фото новина
08:25
На Закарпатті чоловік отримав компресійний перелом хребта після падіння з дерева Фото новина
16:59
/ 1
На Закарпатті двох людей госпіталізували після укусів собак Фото новина
10:56
/ 1
У Румунських Карпатах врятували сімох українців Фото новина
09:01
/ 1
У Закарпатському ТЦК прокоментували смерть мобілізованого чоловіка
15:15
На Берегівщині 15-річний водій на авто збив 10-річну дівчинку Фото новина
14:17
/ 4
На Закарпатті розслідують смерть мобілізованого у ТЦК
11:52
Біля Мукачева зафіксували землетрус магнітудою 1,8 Фото новина
» Всі новини