Вирішення проблеми черг вантажівок біля КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" обговорили в Закарпатській ОДА (ФОТО)

Представники Закарпатської ОДА разом зі словацькими дипломатами обговорили системне скупчення вантажного транспорту на автодорозі державного значення М-08 біля КПП.

Вирішення проблеми черг вантажівок біля КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" обговорили в Закарпатській ОДА (ФОТО)

Однією з причин утворення черг вантажівок є затримка перетину кордону зі словацького боку. Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Павол Паніс сказав, що це зумовлено поломкою стаціонарної скануючої системи , яку використовують словацькі митники. Пан генконсул повідомив про те, що в нього відбулася розмова з президенткою фінансового управління Словацької республіки Даніелою Ключковою щодо цієї ситуації. Словацькою стороною буде проведено оптимізацію оформлення вантажівок з метою покращення пропускної здатності на КПП.

Також обговорили питання передачі електронної інформації про товари, бо наразі оформлення суміжною стороною здійснюється у паперовому вигляді.  Це питання можна вирішити підписавши двосторонню угоду, яка дозволить передавати інформацію в онлайн режимі. Павол Паніс сказав, що вивчить це питання.

Також було досягнуто домовленостей щодо проведення спільної міжнародної українсько-словацької двосторонньої наради найближчим часом з метою покращення умов перетину кордону великоваговим транспортом у міжнародному КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Учасники зустрічі: перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, Павол Паніс, генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгород, Даніель Цабан - консул з економічних питань Генерального консульства СР в м. Ужгород.

03 листопада 2020р.

Теги: черги, кордон, вантажівки

НОВИНИ: Соціо

11:06
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
» Всі новини