В Ужгороді затримали заступника голови Закарпатської облради Грицика та голову Закарпатської ДАБІ Лалакулича (ФОТО)

Йдеться про затримання високопосадовців обласного рівня в корупційній справі

В Ужгороді затримали заступника голови Закарпатської облради Грицика та голову Закарпатської ДАБІ Лалакулича (ФОТО)

Щойно співробітники закарпатського СБУ на Слов'янській набережній, неподалік будівлі податкової поліції, затримали заступника голови Закарпатської облради Петра Грицика. Про таке повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Окрім того, майже в той же час біля Закарпатської ОДА затримали Віталія Лалакулича, начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області. 

Як повідомив журналіст Віталій Глагола, попередньо відомо, що затримання відбулося за корупцію:"за гроші для нестворення штучних перешкод під час «Великого будівництва» для одного із підрядників".

 

03 листопада 2020р.

Теги: затримання, Грицик, Лалакулич

Коментарі

Ян. 2020-11-06 / 07:18:56
Тот грицик за Ознобкіна і Олефіра має погнити в тюрмі!

Яка разниця. 2020-11-05 / 20:51:12
Нноо, тепер яна саламонка зберать тоті 500 грн, що платила за голос, за дрицика, юсибу ай дивіцьку, скоринько, несіть гроші бо треба заставу за дрицика внести, ай бо бігом.

До тібора 2020-11-05 / 00:38:16
Не єден чорний згорів у лісі по пріказу цього мусорка і прокляли його до 7 покоління а мусульманські лайки ой які швидкі.

Тібор 2020-11-04 / 22:50:08
Саке,а від тебе він що украв?? А то,що ти бажаєш його сім'ї,подумай,чи сам без гріхів,за які і ти і твоя сім'я поплатиться,бо не вірю,що ти праведний.Не суди і не судимий будеш.Які людські сльози? Він що цар і кат? Пишете,як в брєду

Саке 2020-11-04 / 20:11:49
Тадь най би крав од держави а не людей і най би не робив біди другому, за це поплатиться або він або його діти, не зря маленьку береже, айбо най файно береже людські лайки і сльози не пройдуть мимо його сім'ї

tester 2020-11-04 / 19:28:23
Хто без гріха, най шмарить камінь.... Чо сте правдоборці лиш туй мудрі? Ко вам мішав балотуватися і рішати всьо по своєму ? Туй в цій страні каждий, шо хоть трошки ліпший за жебрака має свої "скелети в шкафу". Бог йому суддя.

Оксана 2020-11-04 / 19:17:00
Фсиба тані лиш довг вернув кулько напив наталочка гелова уже негонна бавити фсибу та шиєся ваня по другіх!!!!!!!

Туряночка 2020-11-04 / 19:11:09
Лабич тоже на крючку окогріб маряна фінделька роздавала одним більше другим после виборів алабич казавже 500 за голос аунас на гутіпо 100міша де гроші запитай у неі

Филя 2020-11-04 / 17:58:31
Йой лишиться вже того Грицька, гай чоловік сі спочине

Погоріляк 2020-11-04 / 16:05:08
Я і моя безсимптомна молода злодійська команда крали і будемо красти. Петре чекай ня скоро ня приймуть з цмуром і кравцьом. Будемо кассу тримати.

Пішта Полонинський 2020-11-04 / 16:02:13
Правильно хай контора або дебеерівці піднімуть з 2016 року по тепер всі тендери і угоди, по яким Погоріляк, кравець і цмур крали гроші з бюджету. Мільйонні ремонти адмінбудинку Комуналу, прибирання територій ПП, водогін і т.д. Перевірити як ці мазурики оформляли на своїх родичів підставні фірми і просто і тупо крали підписуючи при цьому акти уявно виконаних робіт. Посадити їх всіх у камери хай там прибирають. Тож мільйони вкрадено і вони гордо ходять по місту.

До Юсиби 2020-11-04 / 14:57:14
Знає ти прекрасно,у кого гроші осіли у кармані, у Тані магазині, там не одна копіка обстала, людей пописала а гроші людям не дала,і то не перший раз.

Анатолій 2020-11-04 / 14:22:55
Грицик головний смотрящий за Перечинським р-н від ОБГ Ланя. В нього часто були конфликти з Погоріляком бо той не хотиів справно платити общак. Але вун думав,що вічний... Слідущими будуть Цмур і Погоріляк. Кравець уже пище пояснення в ДБР... Тих хто роздавав гроші не трогуть. Тендер на нового смотрящого обявлено... Претенденти Лабич.....

До попереднього 2020-11-04 / 14:02:12
Грицик умів кувати "кадри". До облради він привів не одного чмо-Мана, які потім віддячували йому, приймаючи правильні рішення та наживаючись на відкатах. А винуваті - МИ, виборці!

До Ремет 2020-11-04 / 13:30:13
У Реметах дуже паранна чилядь жиє! Шо лем єден Ман стоїть! Пуднявся мало на одкатах, як робив в ОДА, і типир туда лізе! А перший раз місто у облраді йому продав Грицик за пудтримки Горвата! Кузнеці кадрів! Типир паранного голову в Реметянській ОТГ убрали! Файно будуться мати! А Грицика шкода: вун ушитких благодарив, кто му чесно служив - і пуцарошув і своїх курв на файні посади клав!

Юсиба Іван Михайлович 2020-11-04 / 13:10:14
Пийте всі на сіліраду, я всім заплачу

Юсиба до Т. Полянська 2020-11-04 / 12:51:23
Мої жополизи мали всім виплатити, якщо комусь не виплатили то ви пишіть конкретно, хто і кому і кулько не вуплатили, заплатимо не переживайте.

Т.Полянська 2020-11-04 / 12:13:52
А хто з нами за голосованя розрахуєся? Одним давали по 500 грн, іншим авансовали лише по 100, казав Грицюк що після виборів різницю доплатять. Гроші безпекаші конфісковали умісті із Джіпом. Ті гроші які він боргує за вибори, треба му із затриманих вернути, най сі з біднима людьми розрахує.

Юсиба Іван Михайлович 2020-11-04 / 11:15:35
Петя мене не здавай, я ще у поляні всі лавки де доладив, ще копійка упаде та подія з тобою, ти доти не переживай всьо буде пучком, ми ще з тобою много діл накрутеме туй ще много є з чого красти

Братва 2020-11-04 / 09:26:16
Банда Горвата,подивіться скільки його родичів працює у Погоріляка.Ціни у Дасторі двинув так,що гидко заходити.А ви за них голосуйте,хай наживаються цуки.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу