В Ужгороді приймають документи на стипендії кращим спортсменам міста на наступний рік

Із 2 до 15 листопада приймаються документи на стипендії кращим спортсменам Ужгорода на 2021 рік.

В Ужгороді приймають документи на стипендії кращим спортсменам міста на наступний рік

Нагадаємо, у 2020 році вперше в Ужгороді встановлено за рахунок коштів міського бюджету 15 щомісячних стипендій у розмірі 2 тис. грн кращим спортсменам, яких визначатимуть на конкурсних засадах.

На 2021 рік на здобуття стипендій можуть бути висунуті спортсмени, мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України серед дорослих, молоді та юніорів із видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.

Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода.

У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях у командних видах спорту – на стипендію подається не більше 2 осіб.

Кандидатури на отримання стипендії у 2021 році подаються до 15 листопада 2020 року у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради з такими документами:

- клопотання про призначення стипендії спортсмену, яке повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;

- згода на збір та обробку персональних даних;

- витяг із протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);

- копія паспорта (ID- карти) та ідентифікаційного коду.

У разі подання ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.

Документи надсилати на електронну адресу: kultura@rada-uzhgorod.gov.ua

Контактні телефони: 0312613295, 0951455622, 0505558499.

Стипендія призначається розпорядженням міського голови на підставі протоколу комісії.

Важливо: спортсмен не має права одночасно отримувати стипендію Ужгородської міської ради, стипендію обласної державної адміністрації та обласної ради для талановитих спортсменів Закарпатської області або грошову винагороду Ужгородської міської ради за підсумками року.

Крім того, незабаром буде оголошено про подання документів на виплату одноразових грошових винагород Ужгородської міської ради спортсменам та тренерам міста за підсумками 2020 р.

02 листопада 2020р.

Теги: стипендії, спортсмени

НОВИНИ: Соціо

09:06
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
» Всі новини