На Закарпатті вночі місцеві жителі з погрозами оточили прикордонний підрозділ (ВІДЕО)

Сьогодні вночі кілька десятків місцевих жителів оточили прикордонний підрозділ «Богдан», щоб матами та погрозами змусити правоохоронців стати лояльнішими до контрабандистів.

На Закарпатті вночі місцеві жителі з погрозами оточили прикордонний підрозділ (ВІДЕО)

Приводом до нічного пікету стало затримання трьох місцевих жителів, які порушили українсько-румунський кордон. Румунські правоохоронці повідомили, що зафіксували зі свого боку кордону правопорушення та застосували зброю, щоб зупинити чоловіків з пакунками. Пачкарі кинули пакунки з сигаретами та втекли назад на українську територію.

Прикордонний наряд відділення «Богдан» наздогнав порушників, ними виявилися місцеві мешканці, які неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців як особи причетні до протиправної діяльності на кордоні. «Богдан» - найвисокогірніший підрозділ Держприкордонслужби. На цій ділянці уже випав сніг, тож порушники залишили чіткі сліди. Відбитки взуття, які виявили на кордоні, цілком співпадають з відбитками взуття затриманих. Прикордонники зібрали неспростовні докази того, що затримані здійснили адмінправопорушення.

Для з’ясування усіх обставин порушників кордону доставили у прикордонний підрозділ, де відносно них почали оформляти адміністративні протоколи за ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Під час складання протоколів, один із зловмисників спробував втекти, проте його затримали та, за злісну непокору прикордонникам, склали також адмінпротокол за ст. 185-10 КУпАП.

Незабаром біля відділення «Богдан» почали збиратися місцеві жителі з вимогами «порвати протоколи». Серед «пікетувальників» були й фігуранти інших затримань на кордоні та їхні родичі. З натовпу на адресу прикордонників лунали нецензурна лайка та погрози. «Тобі скоро буде пам’ятник», - кричала правоохоронцю одна з жінок… Після проведення із пікетувальниками роз'яснювальної роботи, останні розійшлися.

Сьогодні рішенням Рахівського райсуду двох із затриманих визнано винними у вчиненні ними адмінправопорушення передбаченого ч.2 ст. 204-1 КУпАП та призначено їм покарання у вигляді 10 та 15 діб адміністративного арешту. Розгляд справи щодо третього правопорушника, який намагався втекти від прикордонників, призначено на завтра, 3 листопада 2020 року.

Варто наголосити, що відділення «Богдан» входить до відділу «Ділове», на ділянці якого постійно фіксуються спроби нелегального переміщення в Румунію тютюнових виробів. У цей нелегальний бізнес залучено чимало місцевих жителів. Тутешні контрабандисти неодноразово погрожували прикордонникам. А у листопаді 2018 року під час заходів з пошуку та затримання причетних до переміщення чергової партії сигарет один з місцевих наїхав автомобілем на начальника відділу «Ділове» Вадима Березенського. Від отриманих травм офіцер загинув.

02 листопада 2020р.

Теги: загін, погрози

Коментарі

Правда 2020-11-03 / 15:54:17
Дуже чесні коментатори до вас питання! Що ви будете робити коли над вашою дитиною буде хтось знущатися , а ви нічого не зможете зробити бо він у формі, і буде говорити вам у очі що заявою в поліцію ви нічого не зробите бо ви ніхто... Дайте відповідь? У тих людей є докази беззаконня прикордонників, в той же час там була і поліція , тому якщо люди діяли не законно бульби і затримані.

Ужгородець 2020-11-03 / 11:42:19
Невже не можуть з тим бидлом навести порядок?!Або комусь це вигідно, або наші прикордонники бавляться в дитячий садочок

ЛОХОТРОН 2020-11-03 / 10:06:15
Я дамав що нова влада розкулачить погранцiв, а вони не Тим страдають! Звiдки у майора Пiвня мiльйоннi статки! Вiн каже що це його жiнки! А жiнка що така дочка Рокфеллера, дiстала спадок

Ребров 2020-11-03 / 08:05:07
Люди збунтувалися того шо бачать як погранци одних пускають нести сигарети а iнших щемлять. Або хай всi носять, або нiхто

Золі-бачі 2020-11-02 / 21:25:27
При мацкалях в бік кордону немош було позерати,а тепирь народ осволочів цілком.Де СБУ,чом поголовно тих пищалок не перепише?чи їм так вигідно???

... 2020-11-02 / 19:38:57
Пішоходе, Петре!
З такими, як ви - на зміни нішо чекати.
Правду хтось написав нижче, хоч і по каціпськи...
А за народ наш обідню...

пішохід 2020-11-02 / 19:12:57

До яких пір українські прикордонники будуть захищати економічні інтереси румун від своїх громадян?
Тим більше, які вивозять непотріб з України, а ввозять в Україну валюту?

Карлик 2020-11-02 / 19:05:33
Хто заважає стріляти?

Льоша 2020-11-02 / 18:12:03
Як здадуть,самі на себе!?

Мордой в асфальт 2020-11-02 / 18:05:11
не розумію чому це відео не здадуть в СБУ, це пряма загроза державному кордону України ,на відео видно всі морди ліца,всіх морою в асфальт і в обезянник бля,за державу обідно!!!!

Іван 2020-11-02 / 18:04:03
Румуни довго не роздумували:застосували зброю-і край!А із нашов державов мож говорити худь як.Оскорбляти погранців,погрожувати їм,забуваучи за вто,ош они є держслужбовцями із певними обов"язками і правами,аш до права застосовувати зброю.Не застосували на відміну уд румунів,айбо й так вни недобрі,бо нашим людям лиш дай потугу,то й на голову улізуть.

Начальник Бичківської застави 2020-11-02 / 17:59:43
Кобрянович-нелюлюд,неодноразово знущався над людьми,минулого тижня він також бив людей які ходили по гриби,хлопець відбув у лікарні тиждень,це вже другий випадок ле він знущався над людьми які були в грибах,бив щоб зізнавались за якісь ящики,там на відео люди кричали чому він п‘яний знущається над дітьми,тільки він відео обрізав,хто адекватний там чітко видно,що відео обрізано на 3 частини,як вигідно йому-нелюду!!!
Скоро буде відео і запись знущань,як воно було насправді

Нiк 2020-11-02 / 17:53:27
А шо то за ненашi коментатори хреновi! Любители Руцкого мира! Чому не пишите державною мовою! Так само на кордони погранци по мацкальськи шпрехають!

Для Петра 2020-11-02 / 17:33:09
Вот, из-за таких, как вы, все беды! Это знаете, как называется? Война за передел. Потому, преступность имеет место! И никогда не пропадёт. И чем тогда, лично вы, хуже или лучше таможенников-преступников? Да, ничем. Именно с этого эгоизма всё начинается: "Он ворует! А я тоже хочу!" Нет. Не "я тоже хочу". Не должно такого быть! Не должно! Или же, если хотите так - готовьтесь к тому, что изменений не будет у нас. Никогда!

І яка реакція влади? 2020-11-02 / 17:18:11
Чому після цього ЧП та погроз співробітникам ДПУ, місцеве контрабандне бидло сьогодні не стоїть раком і чолом об стіни в подвір’ї прикордонного підрозділу чи Тячівського РВ? Хтось з тих кому більше 40 років, може уявити таке навіть в часи Кучми? В країні де існує міцна державна влада, через годину в цю гірську місцевість прибули б на підсилення додані сили і вивернули б всі оселі місцевих «еліт» разом з їх мешканцями..... мішки на голову, приклад під печінку в машину і на екскурсію в Ужгород в СІЗО, з повним оперативним супроводом судового розгляду, з нагадуванням суді яке рішення має бути винесено щоб він не помінявся місцями з тими по кому приймає рішення. І до сраки демократія і права людини, вони можуть існувати лише в нормальному суспільстві, а не серед дикунів. Аборигени борються дише силу, тоді зразу хотять по закону все вирішити...Прикордонники, поважайте себе...свою честь... робіть статистику РВ з «потіряшками».... НЛО почне викрадати особливо буйних людей у Рахові....

Точно 2020-11-02 / 17:17:08
У Ужгородi живё мiльйонер-погранець, Пiвень А.! Мае ресторан ЧАРДА, фабрику вакумних вiкон т.i. Цi статки майор заробив з контрабандистов сигарет! Так що люди правду кажуть!

Петро 2020-11-02 / 15:55:52
Проблема не втому що прикордонники боряться з контрабандою, проблема в тому що вони її очолюють (подивіться їхні статки) і не дають так само заробити трохи грошей людям.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу