Голова Закарпатської ОДА звинуватив мера Ужгорода в "заграванні в політику на життях людей" (ВІДЕО)

Ужгородські лікарні заповнені важкими хворими, пацієнтів сьогодні відправляють в Мукачево та Сваляву, а влада Ужгорода займається піаром

Голова Закарпатської ОДА звинуватив мера Ужгорода в "заграванні в політику на життях людей" (ВІДЕО)

Міста Ужгород, Берегово, Ужгородський, Перечинський та Великоберезнянський райони області потрапили до червоного рівня епідемічної небезпеки.

Про це офіційно повідомили у п’ятницю на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС. Там оголосили й обмеження, які діятимуть. Богдан Андріїв та в.о. міського голови Ужгорода І.Фартушок були присутніми на засіданні і не висловили жодних зауважень чи пропозицій щодо уведення карантинних обмежень. Про це сьогодні в Ужгороді повідомив голова Закарпатської ОДА.

Олексій Петров - голова Закарпатської ОДА:

"Не знаю чи може бути щось гірше, аніж загравання в політику на життях людей, але, як то кажуть, Бог їм суддя.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв нарешті виявив бажання, як цього і передбачає закон, взяти на себе відповідальність за боротьбу із поширення коронавірусної інфекції в місті.

Очікуємо, що за особистою ініціативи Богдана Євстафійовича, сьогодні-завтра на позачерговому засіданні державної комісії ТЕБ та НС буде дозволено роботу муніципального транспорту, закладів освіти, торгівлі в умовах червоної зони.

Далі слово за Ужгородською міською комісією ТЕБ та НС, (сподіваюся, Богдан Євстафійович, по-чоловічому, її очолить сам), яка вже вирішуватиме, які додаткові обмеження вводити в Ужгороді.

Моя позиція, як голови Закарпатської ОДА, збігається із вчорашнім рішенням державної комісії - карантинні заходи необхідно посилювати.

Ужгородські лікарні заповнені важкими хворими, пацієнтів сьогодні відправляють в Мукачево та Сваляву.

Ситуація критична і я дуже сподіваюся, що це усвідомлюють в Ужгородській міській раді. Сподіваюся, мене запросять на міську комісію ТЕБ та НС, де я висловлю таку свою позицію."

01 листопада 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Петров, Андріїв

Коментарі

До ШЕФА Міста-п.Андріїва 2020-11-02 / 09:34:30


Капслок є порушеням правил коментування. Коментар видалено. Адмін


Андріївих - за ґрати! 2020-11-02 / 01:41:30
Андріїв - злочинець, корупціонер. Кримінальних проваджень, де він фігурантом виступає, - не одне. А де підозри? вироки? От саме так він і відповість за жертви. А відсутність шкіл, садків, бібліотек, концертних залів, нормального постачання Ужгородської ЦМКЛ, поліклінік та амбулаторій сімейної медицини в умовах пандемії, кошти бюджету, відмиті в його кишені, це - не жертви?

РУХ- інформ 2020-11-02 / 00:45:38
Андріїв і міська влада проігнорували НС : нічого не робили для наведення порядку в місті , а тепер хочуть комплекс заходів червоного рівня проігнорувати. Хто буде відповідати за те, що додатково заражається люди, в Ужгороді майже ніде не дотримуються протиепідемічні заходи, що приведе до додаткових жертв. Хто в Ужгороді відповість за корона вірусні жертви.????

Ніка 2020-11-01 / 22:53:10
Петров -- це взагалі гібридне створіння, для гібридної ситуації

Говерла 2020-11-01 / 19:38:57
Нагадую дописувачам, що москальське «губернатор» походить з англійського governor.
A governor походить від Говерла. Тому не пишіть «губернатор», а пишіть по-нашому -
ГОВЕРНОР.
За підкуп виборців, за підтасовку голосів - треба віддааати під трибунал і
не затягувати з виконанням вироку. Розстріл має бути наступного дня після
судового вироку, на самому світанку.

Кушніру і подобним 2020-11-01 / 18:58:33


Зловживання багатоніковістю з метою створення ілюзії дискусії. Видалено кілька коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами. Адмін


до "до всіх" 2020-11-01 / 18:57:45
Ти кого робиш ідіотом? Всі цигани радванські чого горіли бажанням проголосувати? Бо свідомі громадяни?
Хто ними завідував? Не Мандич андріївський?
На Шахті купував Бодя-будильник.
Пономарьов на Гагаріна скуповував, але хреново спрацював.
Трактор купував на себе, але зараз точно буде купувати на Андріїва.

Нема смислу всіх перераховувати. Прізвища відомі і були опубліковані. "Не знав" про це тільки губернатор Петров, який продав Ужгород на відкуп Андріїву. Точно так, яколись це зробив продажний Москаль.

Щадей - не цяця. Горват, який стоїть за ним, проблемний і взагалі в партії контрабандистів.

Але говорити, що Андріїв не скуповував - це вже занадто.

Володимир Кушнір 2020-11-01 / 18:19:19
Петров молодець. андріїв.... - ну ми знаємо.

Міжгірч 2020-11-01 / 18:16:14
Такої тотальної скупки голосів у Міжгірському районі не було за весь час незалежності
Нічого не зроблено в боротьбі з підкупом. Відкрито носили по хатах.

До всіх 2020-11-01 / 17:03:23


Зловживання багатоніковістю з метою створення ілюзії дискусії. Видалено кілька коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами. Адмін


до "Звернення до Петрова та поліції" 2020-11-01 / 16:52:46
У червоній зоні ми будемо тільки з понеділка.

Інша річ, що так, Пересоляк всіх вертів на оденому місці. І губернатора теж.

Зрештою, губернатори - теж люди, і продаються і купуються. Он Андріїв купив невтручання Петрова у підкуп виборців в Ужгороді.

Звернення до Петрова та поліції 2020-11-01 / 15:48:28
Пане губернатор, ми в червоній зоні, вчора ви з піною на роті звинувачували в цьому нас ужгородців та мера Андріїва, а зараз футбольний клуб Минай на Авангарді грає із Рухом і вся vip ложа заповнена віп- фанатами без масок. Це що? Їм можна? Шось не видно ні поліції ні Петрова. Чи бос Пересоляк вертів Петрова на одному місті? Зато простих смертних давлять штрафами. От двойні стандарти зелено-губернатора.

До зелені нижньої 2020-11-01 / 15:11:31


Зловживання багатоніковістю з метою створення ілюзії дискусії. Видалено кілька коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами. Адмін


Звернення до голови ОДА 2020-11-01 / 13:09:56
Голова ОДА повів правду, Бодя сидів на засіданні ТЕБ і НС комісії, що в пятницю засідала в ОДА, і втикався в телефон, а не брав участь в обговоренні умов для підприємців міста в реаліях червоної зони. А мав би відстоювати як розпорядник місцевого бюджету інтерес місцевого бізнесу як його донатора. А потім з Ковальським вирішили в політичних цілях використати ситуацію з обуренням суб'єктів господарювання і попіаритися. А підприємці хоч зрозуміли, хто є хто у цій ситуації? А Олексій Петров хоч тепер може звернути увагу на ТОТАЛЬНИЙ підкуп виборців в Ужгороді шоблою Андріївих-Ковальських? Ну, щоб групи СБУ не ганяти по районам, а звернути увагу на повідомлення в мережі з вказівкою на конкретні прізвища (та ще й з фото), які, до речі, відомі і правоохоронним органам, і спрацювати ефективно по запобіганню із Службою тут, в Ужгороді, що називається, під носом.

Говерла 2020-11-01 / 12:54:14
до До говерли 2020-11-01 / 11:22:38
Якщо вашій голові тяжко після перепою, то не пийте міцних напоїв. Бо на людях ви надто не гарно виглядаєте. Крім того, Простір такі ляпаси не прощає; у вас можуть бути неприємності в скорому часі.

Житель 2020-11-01 / 11:58:01
Жителю. В закарпатській області тільки Ужгород? Це напевно вас так вчили в школі?
Скупка виборця здійснювалась кандидатом зелених на голову дубриничансько-малоберезнянської отг. Платили 309-350 гривень

До говерли 2020-11-01 / 11:22:38
Ти недоумку ! Ти лiкар? Де ти вчився, i чи взагалi вчився! Аферист довбаний! Апарат тебе уже не вилiчить, хiба що радiaцiне опромiнення! Не злазь з теми, краще подрочи!

Говерла 2020-11-01 / 11:02:00
А, забув додати - ввівши в дію лазерну терапію і профілактику, карантин одразу можна скасувати і познімати маски раз і на завжди. За 33 роки роботи «Геліос» довів свою незаперечну перевагу перед фармакологічною непорядною горе-медициною. Чому півроку тягнете з переходом на лазерну терапію - не збагненно, адже вже 1990 року вона була вкрай популярною. А вигода для хворих - вони платитимуть в 100 менше за лікування своїх хвороб.

Жителю 2020-11-01 / 10:52:16


Ти нічо не перепутав? Весь Ужгород знає, що то Андріїв скуповував голоси


Говерла 2020-11-01 / 10:45:45
Чому б війтові Ужгорода не розпочати профілактичні заходи -купити декілька лазерних апаратів «Геліос» в київських виробників і не встановити в поліклініках міста? За добу можна надати профілактичну обробку лазером 500 ужгородцям. Гроші на боротьбу з Ковід-19 Зе виділив, то д замовляйте «Геліоси»! О. Петрова можна освіти першого - 15 хв. і гарантовано, що він 3-4 місяці не захворіє на Ковід-19. 100 апаратів «Геліос» можна виробити за три місяці. Ціна - 100 млн. грн. Пропозицію щодо замовлення можна надіслати на ел.пошту: atomhydrogen@gmail.com
Цей же апарат і лікує хворих, за 2-4 сеанси поставить на ноги найтяжчого коронавірусного хворого. Чому не лікуєте найпередовіших медичною технікою? Хочете таки довести, що не ту країну назвали Гондурасом? Чи хочете переконати світ, що тут живуть справжні папуаси??

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації