На Закарпатті група кібер-піратів незаконно перепрошивала мультимедійну техніку

На Закарпатті поліція припинила діяльність зловмисників, які незаконно здійснювали ретрансляцію телевізійних каналів, в тому числі заборонених для показу в Україні.

На Закарпатті група кібер-піратів незаконно перепрошивала мультимедійну техніку

Працівники відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області встановили, що четверо жителів Ужгородщини, віком від 25 до 40 років, налагодили схему незаконного заробітку, надаючи заборонені послуги. Шляхом втручання у роботу електронно-обчислювальних машин, чоловіки здійснювали несанкціоноване перепрошивання smart-телевізорів та android-приставок з створенням play-листів телевізійних каналів, з подальшим незаконним наданням доступу до перегляду кодованих телевізійних каналів. Свої послуги чоловіки надавали за визначену щомісячну плату.

За фактом злочину слідчі Ужгородського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 361 Кримінального кодексу України (Незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж).

Під процесуальним керівництвом Ужгородської місцевої прокуратури слідчі спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинності провели обшуки за місцем проживання фігурантів та здійснення ними незаконної господарської діяльності. В ході процесуальних дій правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, smart-телевізори, android-приставки, які використовувалися у вищевказаній незаконній діяльності.

Досудове слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

29 жовтня 2020р.

Теги: техніка, пірати

НОВИНИ: Кримінал

17:46
У Виноградові господар побив гостя до реанімації Фото новина
17:23
У Тернополі неповнолітній і раніше судимий закарпатці побили чоловіка і відібрали 2 смартфони
13:40
В Ужгороді на хабарі $4 тис. від "ухилянта" затримали прикордонника Фото новина
02:40
/ 4
На Закарпатті затримали сенегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)
01:30
Суд у Берегові умовно "покарав" пенсіонера за розбещення неповнолітньої, бо той "примирився" з потерпілою
22:34
ВРП "попередила" закарпатського суддю Бисагу, який вкотре звільнив водія від відповідальності за нетверезе керування
21:42
/ 3
Київський апеляційний суд оцінив вартість свободи найбільшого закарпатського забудовника Степана Гозди в 4,5 млн грн
19:13
/ 1
На Тячівщині впіймали переправника з клієнтом Фото новинаВідео новина
18:57
На Закарпатті "ухилянт" зі Львова за $15 тис. ледь не потонув у Тисі, бо пробив на "колючці" ґумовий човен від переправників Фото новинаВідео новина
14:40
/ 3
Майстер лісу Лавківського лісництва на Мукачівщині "не побачив" незаконні рубки дерев на понад 5,2 млн грн Фото новина
02:31
Затриманого в Нижніх Воротах п'яного та "безправного" водія ВАЗа оштрафували ще на понад 57 тис. грн Фото новина
» Всі новини