В Ужгороді пройшли урочистості до 76-ої річниці визволення Закарпаття та України від нацистських загарбників (ФОТО)

З нагоди 76-ї річниці визволення Закарпаття та України від нацистських загарбників сьогодні в Ужгороді відбулося покладання квітів до пам'ятника “Україна – визволителям”.

В Ужгороді пройшли урочистості до 76-ої річниці визволення Закарпаття та України від нацистських загарбників (ФОТО)

У пам’ятному заході взяли участь перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, правоохоронці, прикордонники, громадськість.

Духовий оркестр виконав “Марш нової армії”, “Червона калина”, Державний Гімн України.

28 жовтня 2020р.

Теги: заходи, урочистості, визволителі, річниця

Коментарі

до Гість 02.11.2020 / 08:31:34
Не Реагує Мирко...-ПЕНСІОНЕРИ Сидять у Кадрах ДСНС обл= З ВЕЛИКИМИ ПЕНСІЯМИ..і Ще й ТАМ ГРЕБУТЬеБо Набрали Бариг!..

Гість 28.10.2020 / 16:27:47
Боже милий знову мнс зганьбилися

Патріон 28.10.2020 / 15:14:51
Шановний Мирослав Васильович, коли у Закарпатському ДСНС відбудеться вигнання головного кадровіка Беспалько Олександра Костянтиновича. Не зважаючі на те, що в країні іде російсько-українська війна присвоює спец.звання усім бажаючим (звічайно за великі гроши) навить тим чоловікам яки не коли не проходили службу в лавах ЗСУ не вчились на військових кафедрах. Як таке взаголі можливо у структурному підрозділі. Таки вчинки просто аморальні по відношенню як до загіблих так і до живих войнів та захісгиків. Від ганьби керівництво ДСНС повинні ходити горбаті..... ВІЧНАІ СВІТЛА ПАМЯТЬ ВОЇНАМ!!!

Ужгородець 28.10.2020 / 14:16:02
та окупація червоними загарбниками

НОВИНИ: Соціо

16:44
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 5
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 10
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
» Всі новини