Забезпеченість ліжок, виділених для хворих на коронавірус на Закарпатті, становить 50%

Наразі ситуація з поширенням коронавірусної хвороби є досить напруженою. Протягом останнього тижня спостерігається поступове збільшення кількості хворих.

Забезпеченість ліжок, виділених для хворих на коронавірус на Закарпатті, становить 50%

До прикладу, станом на 27 жовтня, тобто за останню добу, виявлено 226 нових випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. З урахуванням такої ситуації, відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, відбулося нове зонування по Закарпатській області: Перечинський район потрапив на «червоний» рівень епідемічної небезпеки, всі інші адміністративно-територіальні одиниці на «помаранчевому» рівні з відповідними обмеженнями, як це передбачено постановою №641 КМУ.

"Ми щоденно моніторимо ситуацію, і відповідно до наших даних, на жаль, ще декілька адміністративно-територіальних одиниць у нас наближаються до «червоної» зони: місто Ужгород, Берегово, Ужгородський та Великоберезнянський райони", - повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

"Тому я хочу ще раз наполегливо звернутися до всіх суб’єктів господарювання, до всіх громадян. Щоденний моніторинг ситуації показує, що не всі громадяни належним чином відповідально ставляться до виконання тих обмежень, які передбачені Постановою. Особливо це стосується відвідування храмів, де практично жодна особа. яка не має маску, не дотримується соціальної дистанції. Тому саме напередодні великого храмового свята 1 числа – Дня всіх святих, – коли люди поминатимуть своїх померлих близьких, дуже велике й наполегливе прохання щодо дотримання усіх коронавірусних вимог, оскільки насамперед ріст захворюваності відбувається саме через недотримання зазначених вимог", - зазначив заступник голови ОДА.

Оскільки Перечинський район потрапив на «червоний» рівень епідемічної небезпеки, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС встановлені певні обмеження. Це заборона відвідування освітніх закладів, заборона функціонування торговельно-розважальних комплексів, закладів громадського харчування (виключно навиніс), розважальних закладів, кінотеатрів та ін.

Водночас відповідно до цього рішення Державної комісії ТЕБ та НС, напередодні засідання відбулися консультації з представниками Регіональної комісії, де було надано пропозицію щодо певного обмеження і застосування цих обмежень відповідно до Постанови. Розуміючи те, що дуже багато мешканців Перечина, Перечинського району працюють у м. Ужгороді і в тих підприємствах, закладах, які розташовані поблизу Ужгорода. Щодо дозволу функціонування транспортного перевезення, то була проведена додаткова нараду з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють транспортні перевезення мешканців Перечина та Перечинського району. Ще раз було наголошено на необхідності дотримання усіх карантинних вимог. 

На даний момент виділено 1270 ліжок для ковідних хворих. Із них 50% уже зайняті хворими, 13% – особами, які перебувають у досить непростому становищі, але мають підозру на COVID-19. Ще немає результатів підтвердження COVID-19 шляхом полімеразного ланцюгового тестування. Заповненість ліжок передбачає кисневе супроводження. Наразі його вистачає, і відповідно до рішення Кабінету Міністрів додатково для Закарпатської області було виділено 29 276 000 грн. які вже за погодженням з бюджетною комісією обласної ради і розпорядженням голови обласної державної адміністрації розподілені по тих 16 закладах охорони здоров’я, які надають допомогу ковідним хворим.

На даний момент забезпеченість тих ліжок, які виділені для хворих на коронавірус, становить 50%. Проте тих коштів, які було виділено, достатньо для досягнення 80%-ого рівня, як це передбачено розпорядженням КМУ, запевняє О. Коцюба.

28 жовтня 2020р.

Теги: коронавірус, забезпеченість, ліжка

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:13
/ 1
За добу на Закарпатті підтвердили 96 нових випадків COVID-19, 2 хворих померло
04:11
/ 2
У зіткненні з евакуатором у Великих Лучках загинули патрульний, прикордонник і двоє дівчат
09:47
/ 2
На Закарпатті за добу підтверджено 129 випадків COVID-19, 1 людина померла
06:24
/ 1
ВІДЕОФАКТ. Біля села Великі Лучки на Мукачівщині легковик врізався в стовп
17:25
В Ужгороді за добу виявлено 35 нових випадків коронавірусу
16:07
На Закарпатті за добу виявили 207 нових випадків COVID-19, 5 хворих померли
11:08
На світанку на Рахівщині рятувальники вирушили на допомогу жінці, якій стало зле під час проходження туристичного маршруту
09:38
/ 7
За добу на Закарпатті підтверджено 213 випадків, 4 хворих померло
02:13
Грибар, якого на Тячівщині дві доби шукали рятувальники двох областей, знайшовся сам
15:18
В автоаварії за участі 4 авто на Львівщині постраждали двоє закарпатців
15:15
На Тячівщині чоловік вдарив себе ножем у живіт
10:32
За тиждень на Закарпатті на 90% зросла кількість виявлених випадків COVID-19 серед дітей
10:07
На Тячівщині згорів житловий будинок
10:01
На Закарпатті другу добу шукають грибника, що заблукав у лісі
09:17
/ 7
За добу на Закарпатті підтверджено 139 випадків COVID-19, 6 хворих померло
04:31
/ 5
"Хворіють наразі здебільшого невакциновані, до лікарень потрапляють невакциновані, помирають – невакциновані" – Білецький
17:35
/ 1
Майже добу гасили пожежу на сміттєзвалищі на Хустщині
16:14
/ 7
Закарпаття за два тижні може опинитися в "червоній" зоні
10:25
На Тячівщині шукають чоловіка, що заблукав у лісі, збираючи гриби
10:16
/ 1
На Берегівщині під час пожежі на сільгосппідприємстві згоріло 40 тонн соломи та 20 тонн листя тютюну
09:16
/ 5
52 нових випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, 1 хворий помер
10:29
В Ужгороді на ранок неділі виявлено 17 нових випадків коронавірусу
10:20
На Закарпатті за минулу добу виявили 52 нові випадки COVID-19, 1 хворий помер
17:55
Рівень охоплення вакцинацією від поліомієліту на Закарпатті становить 43%
09:46
/ 2
195 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, 4 хворих померли
» Всі новини