Закарпатські митники виявили фальшиві документи на імпортний товар, ціна якого була занижена на майже 2 млн грн

Водій мукачівської фірми заїхав на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці на вантажному автомобілі марки «DAF» з напівпричепом марки «KRONE» ще два тижні тому.

Закарпатські митники виявили фальшиві документи на імпортний товар, ціна якого була занижена на майже 2 млн грн

До митного контролю подав товаросупровідні документи, згідно яких через митний кордон України переміщувався товар - «промислове обладнання-теплообмінники в частково розібраному стані» загальною вартістю 391405,00 Євро, що згідно курсу НБУ складало 13 млн грн.

Відправником товару та продавцем товару зазначалося іноземне  підприємство, а одержувачем та покупцем - українське підприємство в м.Одеса.

Під час проведення митного контролю в папці водія вантажівки  серед інших документів були виявлені  експортні декларації митних органів Італії, згідно яких товар експортований з території  Євросоюзу за ціною  450 000,00 Євро, що згідно курсу НБУ складало майже 15 млн грн. Транспортний засіб прибув без митних забезпечень.

Вищенаведене стало підставою для направлення запитів митниці до іноземних фірм для встановлення автентичності документів.

У результаті вжитих заходів та детального аналізу отриманих документів,  митники встановили, що зазначений товар, експортований з території Євросоюзу, на 1 950 035,75 грн більше за ціною, вказаною в інвойсі, поданому до митного контролю на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби.

Відтак митниці були свідомо подані документи, що містять неправдиві дані, зокрема, що стосується вартості товарів, а також їх відправника.

Встановлено, що менеджер проекту данського підприємства вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, подання митному органу, як підставу для переміщення товарів,  документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості товару. Відносно неї складено протокол за ч.1 статті 483  Митного кодексу України, що передбачає штраф у розмірі 100 % вартості товарів та їх конфіскацію, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

27 жовтня 2020р.

Теги: товар, митники

НОВИНИ: Соціо

17:23
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 1
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 9
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
/ 1
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
» Всі новини