Дві ДВК на Закарпатті переписували протоколи прямо у залі ТВК, на місце події викликали поліцію (ВІДЕО)

У ніч на 27 жовтня невстановлені ОПОРОЮ представники двох ДВК переписували ймовірно протоколи прямо у залі міської територіальної виборчої комісії. Оскільки у таких діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, спостерігач ОПОРИ одразу викликав на місце події поліцію.

Дві ДВК на Закарпатті переписували протоколи прямо у залі ТВК, на місце події викликали поліцію (ВІДЕО)

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, приблизно о першій ночі 27 жовтня під час засідання Ужгородської міської ТВК він помітив, як члени ДВК переписували протоколи щодо підсумків голосування на своїх дільницях.

Трохи згодом прямо на очах членів ТВК протоколи із підсумками голосування ймовірно переписували дві жінки, очевидно – колеги по ДВК.

Оскільки у таких діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення за статтею 158-3 Кримінального кодексу України – фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, спостерігач ОПОРИ повідомив про події поліцію за номером 102. Для з’ясування обставин до ТВК прибули представники поліції, яким спостерігач ОПОРИ надав пояснення.

У разі відправки членів ДВК із протоколами про підсумки голосування на уточнення, вони мали б складати нові, уточнені протоколи під час засідання комісії і оформляти виборчу документацію у присутності інших членів комісії та суб’єктів виборчого процесу, які мають право перебувати на засіданні комісії.  

Як видно із відео, спочатку протоколи, ймовірно, переписувала жінка, щось дивлячись у телефон. Поруч з нею сидів чоловік та щось підказував – ймовірно колега по комісії.

27 жовтня 2020р.

Теги: протоколи, поліція

Коментарі

NikAnd 28.10.2020 / 16:03:35
Заморені люди...якісь чернетки...що вини несете про протоколи???

ко го знає 28.10.2020 / 08:39:43
Пахне кріміналом

НОВИНИ: Соціо

00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 4
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
» Всі новини