119 телевізорів та 381 комп`ютерну систему передали районним бібліотекам, дитбудинкам сімейного типу та прийомним сім`ям на Закарпатті (ФОТО)

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба розповів, що Закарпаття – друга область, після Миколаївської, яка отримала таку допомогу/

119 телевізорів та 381 комп`ютерну систему передали районним бібліотекам, дитбудинкам сімейного типу та прийомним сім`ям на Закарпатті (ФОТО)

29 вересня минулого року Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна у мережі Інтернет. На цій платформі кожен може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом, який називаємо «освітні серіали». Саме завдяки комп`ютерам та телевізорам ці матеріали стануть доступнішими, розповів О. Коцюба. 

Завідувачка відділу проектної та соціокультурної діяльності Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка розповіла, що така допомога наразі дуже потрібна. 

Комп`ютерна техніка, яка сьогодні отримали бібліотеки краю, безперечно полегшить роботу бібліотечним працівникам, дасть нові можливості для організації робочого процесу, сприятиме підвищенню рівня цифрової грамотності населення та розвиватиме нові безкоштовні інформаційні послуги для користувачів. 

Ініціатива від партнерів «Favorit Foudation”, Асоціації розвитку туризму за сприяння Офісу Президента України, Міністерства цифрової трансформації, Закарпатської обласної державної адміністрації, Української бібліотечної асоціації та Червоного хреста.

24 жовтня 2020р.

Теги: дитбудинки, бібліотеки, телевізори

НОВИНИ: Соціо

22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
» Всі новини