Італійські бренди від Gucci, Dolce Gabana, Longchamp та Massimo Dutti потрапили на склад Закарпатської митниці (ФОТО)

На митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, закарпатські митники в одному з так званих «італійських бусів» вчергове вилучили колекційні брендові речі, які водій намагався завезти на митну територію України в обхід декларування та оподаткування.

Італійські бренди від Gucci, Dolce Gabana, Longchamp та Massimo Dutti потрапили на склад Закарпатської митниці (ФОТО)

Повертаючись з Італії в Україну на мікроавтобусі «Мерседес-Бенц», 49-річний житель Роготинського району Івано-Франківщини під час митного контролю у «червоному коридорі» вказав у декларації 6 дорожніх сумок з особистими речами. Усно заперечив про наявність будь-яких інших товарів, в тому числі комерційного призначення, що підлягають обов’язковому декларуванню та сплаті відповідних податків.

У ході детальної перевірки багажного відсіку транспортного засобу митники виявили на підлозі 3 пакунки з товарами іноземного виробництва.  Зокрема: жіночі кросівки торгівельної марки «Gucci», жіночі туфлі - «Giuseppe Zanotti», шкіряний гаманець - «Dolce Gabana», рюкзак з натуральної шкіри - «Longchamp», шкіряна сумочка на пояс - «Longchamp», браслет «Longchamp», 9 штук жіночих курток - «Massimo Dutti» у загальній кількості 9 штук та  сабвуфер  - «Sonos». До слова, в інтерне-мережі, до прикладу, на шкіряний гаманець відомого італійського бренду «Dolce Gabana»,  ціна стартує від 450 євро, а на шкіряний рюкзак «Longchamp» - 9 тис грн, що вже казати за колекційні кросівки від «Gucci» - від 15 до 40 тис грн.

Зі слів українця, вищезазначені товари він перевозив з Італії  в Україну замість водія, якого не пустили в Україну угорські митники, тож не визнав їх своєю власністю.

Наразі вартість однієї частини виявленого товару, згідно ярликів, складає 1097,65 євро, що вже перевищує дозволену митним законодавством загальну суму нового товару – до 500 євро. Інша частина вилучених речей потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Тож, відносно українця інспектори склали протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Подальшу долю брендів встановить суд, повіломили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

22 жовтня 2020р.

Теги: склад, бренди

Коментарі

Голий-босий 22.10.2020 / 22:09:12
Но типирь чиясь жона або *мала» буде нормальноє шмоття тягати:)

слухач -глядач 22.10.2020 / 16:35:17
КУДИ ДІВАЮТЬСЯ БРЕНДОВІ РЕЧІ , ЯКІ ВИЛУЧАЮТЬСЯ НА МИТНИЦІ??? ПІДСКАЖІТЬ , ДЕ ЇХ МОЖНА КУПИТИ !!! СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ , ЩО РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОХОДИТЬ МІЖ СВОЇМИ , НАБЛИЖЕНИМИ ДО МИТНИЦІ , ОСОБАМИ .

НОВИНИ: Соціо

18:00
У селі Ключарки на Мукачівщині попрощалися із захисником Павлом Масаловичем Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік відключення електроенергії 29 січня
18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 9
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 10
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
» Всі новини