На Закарпатті три райони можуть потрапити до "червоної зони" (ВІДЕО)

Епідемічна ситуація на Закарпатті залишається напруженою, а в деяких регіонах навіть критичною.

На Закарпатті три райони можуть потрапити до "червоної зони" (ВІДЕО)

 За останній тиждень фахівці продовжують фіксувати добові рекорди захворюваності на COVID-19. Лише за добу 20-го жовтня на коронавірус захворіли 156 закарпатців. Наразі у краї активно здійснюють ПЛР-тестування, всього таких тестів із початку епідемії закарпатськими лабораторіями проведено понад 100 тисяч.

Вікторія ТИМЧИК – завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань ЗЛЦ

Наразі найвища інтенсивність епідпроцесу спостерігається в чотирьох адміністративних територіях нашої області. Це місто Ужгород, Ужгородський район, Перечинський і Великобезнянський райони. Саме на цих адмінтериторіях найбільше активних випадків. І якщо така інтенсивність процесу не зменшиться то ці адмінтериторії мають усі шанси потрапити до червоної зони.

Медики щодня звертаються до закарпатців щодо необхідності більш відповідально ставитися до карантинних вимог. Також фахівці повсякчас акцентують: елеметарні правила та засоби індивідуального захисту значно дешевші, ніж за ті витрати, які несуть хворі на  COVID-19. Однак, обласна комісія ТЕБ та НС була змушена прийняти рішення про розширення ліжкового фонду лікарень краю.

Ольга ЧЕМЕТ – в.о директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА

У кожній лікарні, яка на сьогодні вже законтрактована ковід пакетом і визначена як лікарня яка надає медичну допомогу хворим на ковід – ліжковий фонд розширюється. Відповідно ми матимемо близько 1350-1400 ліжкового фонду, який буде виділений для надання медичної допомоги хворим на ковід.

Також прийняте рішення щодо маршрутизації ковідних пацієнтів. Це означає: якщо хворий у місті свого проживання не може бути госпіталізований через заповненість ліжок, то у такому випадку його госпіталізують у інший медичний заклад, де транспортування для госпіталізації займатиме не більше 60 хвилин.

Ольга ЧЕМЕТ – в.о директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА

Я вкотре, вже не звертаюся а прошу жителів області, змінити свою поведінку щодо оточуючих. Елементарними правилами, які рекомендовані у цей епідемічний період, вони мінімізують можливості зараження оточуючих, особливо тих осіб які страждають хронічними неінфекційними захворюваннями і є дуже чутливими до цього вірусу. Перегляне будь ласка свою особисту поведінку.

22 жовтня 2020р.

Теги: зона, райони

Коментарі

до точно 2020-10-23 / 16:02:48
що тобі тут стільки говорити, Бог тобі суддя і нехай тобі допомагає. Здоров*я всім!

До точно 2020-10-23 / 14:40:16
З 26 у Перечинi КОВIД-фестиваль! Приiжзджайте на пиво! Маски не треба!

Який 2020-10-23 / 14:37:29
НЕУК! НАВIРНО поклонник мацкальського пархату! Там теж кажуть що ковiд це брехня!

точно 2020-10-23 / 12:57:29
Лікарів, які розвінчують шизопандемію, у світі більшість.

До лiк, до точно 2020-10-23 / 12:38:55
Ви недоучки знаете краще за докторов! Що вам наукам мае доктор докласти!В прожектурi коли вмре родич то докладите! Весь свiт на вухах,а якicь неуки кажуть що то херня! В мене сусiд уже повiрив завтра буде 3 тижнi! Капец коментатори, надiюсь не з города,а десь з дрiмучого села!

точно 2020-10-23 / 11:32:46
Ковідостурбовані, я вам аж заздрю. У вас що не день - то відкриття. Нарешті ви дізналися, що треба мити руки і не чхати на оточуючих! А я от все життя так роблю, це взагалі норма поведінки.

лік 2020-10-23 / 09:55:20
люди,які найбільше контактують з іншими людьми по місцю роботи, щось всі здорові ,хоч той страшилка ковід вже давно, наприклад працівники нової пошти чи супермаркетів, аптек, якби все правда,що нам говорять, вони всі б вже пройшли через лікарні.Так що вірус розрахований на хронічно хворих легеневими хворобами та цукрового діабету і старших людей понад 65 років, саме рлзрахований, так як виведений штучно, а мити руки ну це добре, але при повітряно крапельних інфекціях немає значення,це для дурачків, вірус не живе сам по собі ,тільки при чиханні чи кашлі від хворої людини можна заразитися. А скільки брехливої статистики про хворих коронавірусом та ще більше про померлих, для відмивання грошей по лікарням Чемет нехай докладе.

До точно 2020-10-23 / 04:48:48
Слухай що каже доктор Чемет! А каже правду,мае бути свiдоме ставлення до оточуючих одiнь маску, стань на 2 метро вiд мене, не шляйся по мiсту!

точно 2020-10-23 / 01:01:48
Аноніме, ковід головного мозку не стабілізується. Чому тоді у дисциплінованій Європі, де в масках і спали,а діти в садквх ходять по вірьовочці в всі скопом дружно шугаються один від одного,смертність в рази вища, ніж у нас?
Та про що я питаю, то ж для тих, хто головою не лише їсть...

Анонім 2020-10-23 / 00:34:56
Суворий карантин треба. На два тижні. За цей час з голоду ніхто не помре, але можливо вдасться стабілізувати хоть трохи ситуацію. Знаєте мені жаль міністра його напевно вже язик болить повторювати стільки разів прохання дотримуватися карантину, а як показує статистика його не слухають...на жаль маємо те що маємо...

до точно 2020-10-22 / 23:35:40
нічого спільного воно з грипом не має...коли в тебе тільки 3 дні температура і більше ніяких симптомів не має, а рентген вказує уже запалення...нічогісінький такий грип і лікування його достатньо не з дешевих

Отакий 2020-10-22 / 22:24:00
Дурачок у мене був на роботi!

точно 2020-10-22 / 20:22:33
Поміняли б уже методики, все одно по-вашому не буде. Грип як грип, смертність нижча ніж завжди, скільки б не бились в істериках ковідостурбовані.

Вік 2020-10-22 / 19:29:34
Невже так тяжко в людних місцях надіти маску, помити руки і дотриматись дистанції? Це ж елементарно.

До точно 2020-10-22 / 19:18:34
Помре твоя мати або дитина змiниш думку невiглесе придурковатий!А за лiвання бесплатне витратиш як я 17000 гривнив!

до точно 2020-10-22 / 18:21:06
коли захворієш, побачу як писати будеш, а люди дійсно хворіють, і я хворів і тобі цього не бажаю...попустіться уже ви, невіруючі, бо через таких як ви виникають такі критичні ситуації. Майте повагу один до одного!

точно 2020-10-22 / 15:49:32
Ідіть під три чорти. Вже людей так зашугали, що здорові біжать під крапельниці лягати.
Скільки можна? Попустіться вже.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини