Мукачівська міськрада показала бюджет на 2021 рік – капітальні ремонти, освіта, спорт, культура та соцзахист

Мукачівська міськрада показала бюджет на 2021 рік – капітальні ремонти, освіта, спорт, культура та соцзахист

Мукачівська міська рада оприлюднила проект бюджету на 2021 рік. 500 млн грн піде на заробітні плати працівників бюджетної сфери, ще стільки ж – на розвиток освіти, медицини, культури, спорту, а також на капітальні ремонти вулиці і доріг в усіх районах міста.

Зокрема, в галузі освіти 4,4 млн грн виділяються на стипендії та премії талановитим учням та педагогам. Цікаво, що з наступного року кожен випускник школи отримуватиме по 1000 грн грошової винагороди. Також 35,8 млн грн підуть на харчування учнів 1-11 класів пільгових категорій громадян та вихованців ДНЗ, 1 млн грн – на оздоровлення та відпочинок дітей, 1,4 млн грн – на новорічні подарунки в школах та дитсадках, 1,7 млн грн – на забезпечення миючими засобами, засобами гігієни та господарськими товарами. На покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів у 2021 році буде виділено 2,2 млн грн.

На охорону здоров’я закладено разом 42,8 млн грн. Це пільговий відпуск лікарських засобів у разі амбулаторного лікування (21 млн грн) та розвиток медичних закладів Мукачева (11,5 млн грн).

Зокрема, 1 млн грн виділяється на поточний ремонт 2-го та 5-го поверхів терапевтичного корпусу, 8 млн грн – на оновлення матеріально-технічної бази лікарень та амбулаторій, 2,5 млн грн – на забезпечення заходів запобігання поширення COVID-19.

 

На культуру і мистецтво планується витратити 33,9 млн грн. З них 23,2 млн грн – це заробітна плата працівників мистецької сфери, щомісячна стипендія для 15-ти обдарованих і талановитих учнів (по 1 тис. грн.), Премія «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук у галузі культури та мистецтва» 5 кращим творчим працівникам та педагогам (по 5 тис грн), Премія ім. О. Духновича у шести номінаціях кращим творчим та освітнім діячам громади (призовий фонд 240 тис грн) та щорічна літературну премія ім. Ю. Мейгеша (призовий фонд 10 тис грн). Також у наступному році капітально відремонтують приміщення нижнього двору замку «Паланок» (500 тис грн) та випустять про нього книгу як про найбільший туристичний «магніт» Мукачева (185 тис грн).

На соціальний захист буде виділено 27,1 млн грн. Це, зокрема, матеріальна допомога особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, людям похилого віку, особам, які опинились в складних життєвих обставинах, та іншим найбільш вразливим категоріям населення (15,0 млн грн). На пільги - безкоштовний проїзд у комунальному транспорті та компенсацію витрат на мобільний зв'язок для малозабезпечених мешканців громади – закладено 8,4 млн грн. Ще 1,8 млн грн – це матеріальна підтримка громадян, які внесли значний особистий внесок у розвиток Мукачівської громади.

На капітальні ремонти в кожному районі Мукачева планується витратити загалом більше 100 млн грн.

В Росвигові будуть відремонтовані 10 вулиць, 5 тротуарів, 10 внутрішньоквартальних проїздів, встановлені 1 мультиспортивний та 6 дитячих майданчиків. Крім того, в районі з’явиться 3 нових сквери. Також закладені гроші на благоустрій та ремонт дитсадка №34 та школи №13.

 

В ДОСИ проведуть реконструкцію вулиці Лесі Українки та тротуарів на вулиці Тараса Шевченка і Берегівській (від Коцюбинського до Берегівської об’їзної, а також від 26 Жовтня до Лучкая). Також по вулиці Берегівській будуть відремонтовані міжквартальні проїзди та встановлені дитячі і спортивні майданчики. Крім того, запланований благоустрій територій дитсадка №15, Мукачівського НВК «ДНЗ - ЗОШ І ст. – Гімназія» та середньої школи №16.

У мікрорайоні Паланок буде відремонтовано 17 вулиць та побудована одна нова – Німецька.

Також передбачено створення парковки на Олексія Береста, 34-40, скверу на площі Паланок та встановлення двох спортивних майданчиків. Крім того, гроші закладені на капітальний ремонт спортзалу в школі №7.

В Черьомушках проведуть реконструкцію вулиць Рими Хащинської (від Петефі до кінця) та Болгарську, а також тротуару від Окружної до школи №10. Також буде облаштований дитячий майданчик на вул. Шандора Петефі, 12а. Що стосується закладів освіти – у дитсадку №16 проведуть капітальний ремонт водопроводу, каналізації, санвузлів та харчоблоку, а у Ліцеї №10 відремонтують вбиральні.

У Підгорянах передбачена реконструкція вулиці Івана Гончарова та тротуару біля школи та дитсадка №6. Також будуть відремонтовані міжквартальні проїзди по вул. Руська, 2; Свято-Михайлівська, 33, 35, 37 - до Закарпатської, 10. В районі буде облаштовані 3 спортивних майданчика (в тому числі для занять кросфітом на вул. Джузеппе Верді, 6) та декілька дитячих (вул. Руська, 2 та 50; вул. Свято-Михайлівська, № 4, 8, 10, 53). Крім того, проведуть благоустрій у

НВК «ЗОШ-ДНЗ» № 6 та створять електронний реєстр кладовища по вул. Томаша Масарика.

В мікрорайоні Інтурист відремонтують вулиці Малильо (Терека) та Лермонтова, побудують парковку на вул. Духновича, 112 та встановлять новий спортивний майданчик в парку «Центральний» (Перемога). Також закладені кошти на капітальний ремонт даху дитсадка №30.

В Центрі під реконструкцію попадуть вулиці Ватутіна та Єлизавети Королеви (від Маргітича до Гоголя), а також чимало тротуарів – на Габермана, по дамбі на ділянці від вул. Космонавта Беляєва до парку ім. Андрія Кузьменка та на мості по вул. Садова. Крім того, в наступному році буде відремонтовано багато міжквартальних проїздів (вул. М. Гоголя Миколи, 16; вул. Є. Королеви, 24-26-30; вул. І. Парканія,18 - Грушевського Михайла, 27) та реконструйована автобусна зупинка на вул. Я. Мудрого, 35. Окрім двох нових дитячих майданчиків, в центрі з’явиться одразу дві зони для дозвілля молоді – молодіжний центр «Студіо» та дитячий театр площі Кирила та Мефодія. Також планується реконструкція скульптури «Рік біди і випробування» на дамбі Латориці. Щодо навчальних закладів – в школі №1 буде побудований спортзал, а в ЗОШ №2 проведений капітальний благоустрій території.

У мікрорайоні Сільхоз відремонтують вулиці Кооперативна, Великогірна (за об’їзною та через канал), тротуар по вул. Коцаки, провулок І. Франка, В. Русина та площадку біля базару.

Дитячі майданчики будуть встановлені за адресами – вул. Великогірна, 26 та 40; вул. М. Токаря, 71 (біля гуртожитку); вул. В. Цібере (у сквері); вул. О. Довбуша, 15; вул. І. Франка-бічна, 1а.

Спортивний майданчик з’явиться на території базару на вулиці Івана Франка. У дитсадку №7 проведуть капітальний ремонт харчоблоку. 

В Пентагоні заплановано створення великого скверу та встановлення спортивних і дитячих майданчиків за адресами – вул. Л. Толстого, 35а, вул. Одеська, 3-3А та по вул. І. Зріні, 151.

У мікрорайоні Шипка відремонтують проїзну частину вул. Космонавтів та дах будинку №38.

У дитсадку №22 та Гімназії №9 проведуть благоустрій території, ремонт водопроводу, каналізації та санвузлів.

У Борок-Телепі побудують зовнішні мережі електропостачання для каналізаційної насосної станції на розі вул. П. Сагайдачного – вул. О. Грибоєдова, а також проведуть реконструкцію вулиць Гвардійська, Грибоєдова та Пожарського.

Нагадаємо, ще 27 серпня мер Мукачева Андрій Балога видав розпорядження «Про складання проєкту бюджету Мукачівської міської ОТГ на 2021 рік та прогнозу на 2022-2023 роки». Після прийняття державного бюджету-2021 показники міського будуть коригуватися.

22 жовтня 2020р.

Теги: Мукачево, бюджет

НОВИНИ: Соціо

16:03
Власники елітних авто сплатили в бюджет Закарпаття понад 2 млн грн транспортного податку
15:31
Резиденцію Святого Миколая відкриють на Закарпатті
14:39
/ 2
У курортному селі Пилипець на Міжгірщині громаді повернуто землі вартістю понад 1 млн грн
14:12
Чопський прикордонний загін запрошує на роботу фельдшерів
12:42
Нову Координаційну раду підтримки підприємництва на 2021 рік формують в Ужгороді
10:49
Районні підрозділи міграційної служби Закарпаття змінили графік надання послуг
10:43
В Ужгороді й Мукачеві у рамках транскордонного проєкту встановлять зарядні станції для електромобілів
09:53
Близько 11 тисяч закарпатців знайшли роботу за сприяння служби зайнятості з початку року
02:24
ФОТОФАКТ. У Берегові встановили новорічну ялинку
17:25
260 вантажівок стоять у черзі від КПП "Тиса" до села Тийглаш на Закарпатті
16:37
В Ужгороді покажуть виставу-перформанс "Знайомтесь, це насильство. Протистояти насильству – справа кожного"
16:36
В Ужгороді відкриють фотовиставку "Життя після насильства"
16:03
В Ужгороді визначили 8 проєктів-переможців конкурсу "Бюджету громадської ініціативи"
14:14
За 9 місяців населення Закарпаття зменшилося на 2094 особи
10:29
/ 1
У водія "італійського буса" вилучили на Закарпатті незадекларований товар вартістю майже півмільйона гривень
10:00
/ 1
У Мукачеві триває будівництво пішохідного мосту через Латорицю
09:44
/ 2
На Закарпатті під час сезону полювання, що триває, проводять рейди з виявлення браконьєрів
09:26
Вчитель із Хуста пробіг марафон, аби зібрати кошти на завершення ремонту інфекційного відділення обласної дитячої лікарні
09:08
У Виноградівській та Вилоцькій територіальних громадах готуються до життя у "децентралізованому" форматі
02:20
47 людей оштрафували поліцейські Закарпаття за відсутність масок у громадських місцях
02:09
/ 1
У грудні відновлять раніше скасований потяг Одеса-Рахів
00:10
Концерт гурту "ДахаБраха" в Ужгороді перенесено на 10 грудня
20:09
/ 10
Голова Закарпатської ОДА різко виступив проти вітряків на Боржаві
18:30
/ 3
Через так і невиплачену зарплату медикам Воловецької лікарні керівництво області звернулася до прокуратури
18:04
У рамках акції проти насильства проведуть флешмоб, вуличну виставу та відкриють фотовиставку
» Всі новини