До 75-ї річниці Ужгородського національного університету у виші представили власну поштову марку (ФОТО, ВІДЕО)

Випущену спеціально до чергового ювілею Ужгородського університету марку погасили ректор Володимир Смоланка та представники Укрпошти й Ужгородського клубу філателістів.

До 75-ї річниці Ужгородського національного університету у виші представили власну поштову марку (ФОТО, ВІДЕО)

20 жовтня у фоє головного корпусу вишу відбулося урочисте представлення марки обмеженого тиражу, приуроченої до річниці університету. Варто нагадати, що до 50-літнього ювілею 1995 року був розроблений конверт із зображенням УжНУ.

З дотриманням карантинних норм на заході були присутні ректор УжНУ Володимир Смоланка, директор Закарпатської дирекції УкрПошти Сергій Калій, голова Ужгородського клубу філателістів, віцепрезидент асоціації філателісів Микола Дудник та інші представники цих організацій.

21 жовтня 2020р.

Теги: марка, УжНУ

Коментарі

Пушкіну 21.10.2020 / 16:08:13
Якщо ти вважаєш, що для підтвердження наукового ступеня використовуються "справки-довідки", то зразу видно твою "якість".
Людина, що не має навіть уявлення про науково-педагогічний процес, оцінює його якість. Тобто "займається не справами", а "всякою херньою".

Пушкін 21.10.2020 / 11:58:43
Займіться справами в УжНУ, а не всякою херньою: якість науково-педагогічного процесу в УжНУ з року в рік катастрофічно знижується. Основна причина - якісний склад науково-педагогічного персоналу. У вуз массово приходять наукові кадри з купленими "справками-довідками" кандидатів та докторів наук, які є дуже далекими від науки.

НОВИНИ: Соціо

17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 1
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
» Всі новини