Маршрут №5 в Ужгороді буде закрито, натомість автобуси курсуватимуть маршрутом №11

Ще одне питання, яке розглянули сьогодні на позачерговому засіданні виконкому – припинення в Ужгороді обслуговування приватним перевізником міського автобусного маршруту № 5 „пл. Корятовича - Залізничний вокзал”.

Маршрут №5 в Ужгороді буде закрито, натомість автобуси курсуватимуть маршрутом №11

Коли 11 жовтня приватний перевізник припинив обслуговувати маршрут № 5 „пл. Корятовича - Залізничний вокзал” (заяву про припинення  перевізник надіслав лише 7 жовтня 2020 року),  до міськради надійшло чимало скарг про необхідність такого сполучення і про те, що без нього потерпають також жителі вулиць Івана Айвазовського, Івана Панькевича, Електрозаводської. Тому було запропоновано винести на розгляд виконкому рішення про укладення договору на 1 рік із переможцем конкурсу, який відбувся 12 жовтня 2020 року, по маршруту „вул. Володимирська – Залізничний вокзал” (через вул. Загорську, пл. Корятовича), уже із поточного тижня.

Нагадаємо: щоб пасажири в Ужгороді не мусили робити пересадки і двічі платити, проводиться корегування автобусної маршрутної мережі, об’єднання або закриття коротких маршрутів. Натомість формуються довгі маршрути, які охоплюють декілька мікрорайонів міста. Так, одним із раніше прийнятих рішень виконкому об’єднали в один – маршрут №11 – маршрути  № 5 „пл. Корятовича - Залізничний вокзал” та № 11 „пл. Корятовича- гіпермаркет „Нова лінія”- вул. Володимирська (через вул. Загорську). Схемою нового маршруту під №11 передбачено, що і в прямому і в зворотному напрямку він їхатиме вулицями Івана Айвазовського, Івана Панькевича, Електрозаводською.

 Члени виконкому сьогодні на позачерговому засіданні підтримали міського голову і незабаром за маршрутом №11 автобуси їздитимуть від  вул. Володимирської до залізничного вокзалу через гіпермаркет “Епіцентр” вулицю Загорську, площу Корятовича, вулицю Електрозаводську, Івана Анкудінова і так само зворотним маршрутом до вул. Володимирської.  Маршрут №5  „пл. Корятовича - Залізничний вокзал” буде закрито та вилучено із маршрутної мережі.

Ще одним рішенням на виконкомі ввели в дію пропозиції конкурсного комітету про переможців конкурсу з визначення перевізників на 13 міських автобусних маршрутах. Лише на обслуговування 3-х маршрутів із перевізниками, які брали участь у конкурсі, буде укладено договори на 5 років. Ще на 8 маршрутах укладуть договори лише на рік, бо претенденти на деякі маршрути не надали автобуси, які б відповідали, визначеному умовами конкурсу, рівню перевезень. На 2 маршрути оголосять новий конкурс.

19 жовтня 2020р.

Теги: маршрут

Коментарі

Читач 19.10.2020 / 20:03:19
Чому виграють ТЕНДЕР маршрутки -розвалюхи , старі , незручні і з малою кількістю місць ???

іван 19.10.2020 / 16:21:25
Ще б нормальні автобуси на 11- ий маршрут, а не ті розвалюхи, що їздять зараз

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 21
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
» Всі новини