На кордоні на Закарпатті вилучили у водія не задеклароване брендове взуття із Італії (ФОТО)

На українсько-угорському кордоні закарпатські митники спільно з робочою групою Департаменту протидії митним правопорушенням та контрабанді Держмитслужби, і прикордонниками виявили в одному з так званих «італійських» мікроавтобусів колекційне взуття відомих торгових марок, які водій намагався завезти в Україну в обхід митного оподаткування.

На кордоні на Закарпатті вилучили у водія не задеклароване брендове взуття із Італії (ФОТО)

Заїхав на митний пост «Тиса» митниці Держмитслужби 37-річний житель Бродівського району, що на Львівщині, на мікроавтобусі марки «Mercedes-Benz», моделі «Sprinter 316 CDI», номерні знаки української реєстрації. Під час проходження контролю у «червоному коридорі» вказав у декларації про наявність особистих речей. Усно підтвердив, що не має будь-яких інших товарів, в тому числі таких, що підлягають обов’язковому оподаткуванню.

Та, коли митники перевірили всі дорожні сумки, пакети і коробки, що знаходилися у вантажному відсіку та салону мікроавтобуса, то виявили не задекларовані 24 пари жіночого взуття іноземного виробництва та інші товари.

Зокрема: 12 пар торгової марки «LIU JO»; 5 пар -  «TWINSET»; 2 пари - «MICHAEL KORS»; 5 пар - «BALDININI». Крім того: освітлювальний прилад  торгівельної марки  «Dyson Lightcycle Morph»; пульсометр торгівельної марки «Gima»; сабвуфер  торгівельної марки «Sonos»; навігатор автомобільний торгової марки «Tomtom», 3 шт плат марки «WD Blue» 500GB; жорсткий диск «4ТВ».

Виявлені товари, як пояснив водій, він перевозив з Італії на прохання незнайомих людей. Те, що товар перевищує дозволену митним законодавством загальну суму – 500 євро та вагу – до 50 кг, гр.України мав знати і задекларувати, сплативши відповідний податок. До слова, одна пара взуття фірми «BALDININI» в Інтернет-мережі коливається від 10 тис до 18 тис грн. Тож, очевидно, що одне взуття перевищує 100 тис грн і переміщувалося через кордон з комерційною метою.

Відтак митники склали протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі вилучений товар потребує додаткової оцінки експерта, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

16 жовтня 2020р.

Теги: взуття

НОВИНИ: Соціо

18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
12:45
На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
12:30
На Закарпатті викрили ввезення брендового одягу на 2 млн грн Фото новина
11:14
На Закарпатті стартували тренінги з природничої педагогіки у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
09:41
/ 1
На Закарпатті оптимізували пошук донорів через Viber
15:47
«Пригоди на висоті!»: програма пізнавального туру на Сімерську скелю Фото новина
14:26
В Ужгороді з 2 по 8 березня дозволили торгівлю квітами на шести локаціях
13:34
На Закарпаття евакуювали матір з трьома дітьми із прифронтової території Фото новина
12:12
/ 10
Офіс Президента не публікує петицію до Зеленського з вимогою захистити Карпати
11:29
/ 1
У пункті пропуску «Ужгород» викрили спробу виїзду за підробленими документами Фото новина
10:57
/ 4
В Ужгороді вшанували Героїв Небесної Сотні Фото новина
16:53
Велоподорож до лісу: одноденна екоосвітня мандрівка для підлітків Фото новина
13:15
На Закарпатті розквітли перші весняні квіти Фото новина
11:43
У Довгому на Хустщині попрощаються з полеглим на війні Героєм Віктором Шевченком Фото новина
11:02
/ 2
Презентація видання «Січові стрільці на Закарпатті» відбудеться в Мукачеві Фото новина
19:46
Дендропарк в санаторії "Карпати" Фото новина
18:11
На Закарпаття евакуювали 85-річну жінку із прифронтової території Фото новина
17:24
У Нацпарку "Синевир" ведмеді почали виходити із зимової сплячки Фото новина
15:19
На Драгобраті 16-річна лижниця заблукала в тумані Фото новина
13:21
На Говерлі оновили зимові маршрути для туристів Фото новина
12:45
Пригода біля Скакала: екоосвітня мандрівка до водоспаду для дітей Фото новина
11:01
У Берегові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Олегом Бузулюком Фото новина
» Всі новини