Засновник "Гала" та "GOLDEN FRUIT" розповів, як створити нові робочі місця

Засновник "Гала" та "GOLDEN FRUIT" розповів, як створити нові робочі місця

Через тотальне безробіття влада на Закарпатті повинна зосередитись на створенні нових фермерських виробництв та сприяти експорту їх продукції за кордон. Про це розказав Мукачево.Нет Іван Галамбіца, засновник фермерського господарства «ГАЛЛА» і GOLDEN FRUIT LTD та кандидат у депутати Закарпатської обласної ради від партії «Команда Андрія Балоги».

«На сьогодні на Закарпатті дуже гострою є проблема безробіття. Якщо раніше люди могли заробляти в Європі, то тепер через пандемію коронавірусу більшість втратила цю можливість. Невідомо скільки ще будуть закриті кордони, тому вже сьогодні потрібно думати про те, як створити нові робочі місця тут. Для цього треба провести фахову оцінку економічного потенціалу кожного району Закарпаття, прорахувати вигоди для потенційних інвесторів та громади і розпочати переговори з великими іноземними та українськими компаніями. Наприклад, на Тячівщині перспективно будувати гірські санаторії, розвивати туристичну і лікувальну інфраструктуру біля солених озер в селах Теребля та Нересниця. Також варто створювати підприємства з виробництва екологічно чистої продукції на експорт. Водночас, серйозний бізнес навряд чи буде розмовляти з одним головою громади, але якщо їх буде 10, вони переконаються, що влада в районі готова і має силу захищати інвестиції», - розповів Іван Галамбіца.

Він зазначив, що перспективною сферою для створення нових робочих місць та розвитку виробництв є розвиток фермерських господарств.

«За моїм досвідом, в першу чергу, треба розвивати не тільки туризм, а й аграрну сферу там, де це можливо. Зокрема, максимально сприяти на всіх рівнях влади створенню нових фермерських господарств та переробної промисловості. Ми маємо експортувати за кордон не тільки наші овочі, фрукти, гриби та ягоди, а й готову продукцію з доданою вартістю. Це сприятиме збільшенню бюджетів громад та створенню нових робочих місць з достойною заробітною платою. Наша Срібна Земля має все, щоб зробити цей бізнес успішним, а людей – заможними», - сказав Іван Галамбіца.

13 жовтня 2020р.

Теги: Галамбіца, Балога

НОВИНИ: Соціо

16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 14
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
» Всі новини