Під час обшуку в будинку у Мукачеві знайшли кілограм марихуани (ФОТО)

Вчора, 12 жовтня, слідчі поліції Мукачева спільно зі співробітниками Управління боротьби з наркозлочинністю в Закарпатській області провели санкціонований судом обшук в будинку місцевого жителя.

Під час обшуку в будинку у Мукачеві знайшли кілограм марихуани (ФОТО)

За оперативною інформацією, чоловік причетний до майнового злочину, скоєного на території районного центру.

В ході процесуальної дії працівники поліції виявили у помешканні 26-річного мукачівця велику партію марихуани - загальна вага вилученого склала один кілограм. 

Наркотичні засоби були вже розфасовані у паперові згортки та поліетиленові пакети, тобто готові до продажу наркозалежним клієнтам. Всі речовини слідчі вилучили та скерують експерту для дослідження.

За підозрою у незаконному збуті наркотиків поліцейські затримали зловмисника в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 

Вказаний факт слідчі поліції кваліфікували за ч.1 ст. 307 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення мукачівцю про підозру та обрання йому запобіжного заходу. Слідчі, за процесуального керівництва Мукачівської місцевої прокуратури, клопотатимуть про тримання під вартою. 

Відповідно до санкції інкримінованої статті затриманому загрожує позбавлення волі на строк до восьми років, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

13 жовтня 2020р.

Теги: марихуана, обшук

Коментарі

Карлик 16.10.2020 / 15:39:16
Пішли лісом гниди, то не наркота, ловіть хто мет продає!

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 55
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини