У межах нацпарку "Синевир" на Закарпатті реалізовують новий проєкт щодо поводження з відходами (ФОТО)

«Очистимо долину Тереблі від сміття» - назва нового проєкту, який стартував в межах національного природного парку «Синевир».

У межах нацпарку "Синевир" на Закарпатті реалізовують новий проєкт щодо поводження з відходами (ФОТО)

Його ініціатори – громадське об’єднання  «Екосфера» - провели семінар, на якому розповіли про заходи, що відбудуться в межах проєкту. Представник організації Оксана Станкевич-Волосянчук повідомила, що планується закупити і встановити вісім контейнерів для збору пластику і скла, гідравлічний прес для пресування пляшок ПЕТ, організувати приміщення для складування вторинної сировини. А от головам новостворених ОТГ треба буде знайти місце для встановлення пресу та організувати логістику.

Також планують надати у дошкільні навчальні заклади розмальовки для дітей «Як мама Свинка вчила Свинку Пеппу сортувати сміття» та  методичний посібник «Азбука поводження з твердими побутовими відходами», розмістити тематичні плакати у населених пунктах долини Тереблі та поширити інформаційні буклети серед населення, створити промоційний відеоролик про природні цінності НПП «Синевир».

«Проблема зі сміттям у нас давно і  ми всіма можливими способами боремося з нею, - каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак. -  Нацпарк завжди готовий підтримати такі ініціативи, допомогти в реалізації проєкту. Переконаний, що спільними зусиллями  долину Тереблі зробимо чистішою». 

Проєкт виконується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація “Єврорегіон Карпати - Україна” в межах проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

12 жовтня 2020р.

Теги: нацпарк, відходи, Синевир

НОВИНИ: Соціо

22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 17
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
» Всі новини