"Нагадай про кожного": в Ужгороді відбулася акція на підтримку полонених (ФОТО)

Всеукраїнська акція "Нагадай про кожного" відбулася на площі Театральній в обласному центрі. Вона розпочалася о 18:30. За словами організатора в Ужгороді Станіслава Данка такі акції сьогодні проводили й у інших містах України в один час. Мета – нагадати про полонених та ув’язнених, які знаходяться в російських тюрмах. На акцію, яка тривала пів години, прийшли десять людей.

"Нагадай про кожного": в Ужгороді відбулася акція на підтримку полонених (ФОТО)

"Я переселенка і тому для мене дуже важливо те, що проходить зараз і в Ужгороді також. Тому що це всеукраїнська акція. Я вважаю, що це базове право знати про тих людей. Принаймні про це говорити владі, щоб робили все для того, аби їх звідтіля визволити. Ми сьогодні пригадували в Ужгороді тих, хто сидить у російських тюрмах – імена саме кримчан, які ув’язнені. Але треба пам’ятати також і про Донецьку та Луганську області – так звану ізоляцію, яка стала тюрмою. А раніше це був потужний громадський простір, який був відомий на весь світ", — розповіла переселенка Анжела Бабкіна.

"Організатори акції не тільки хочуть нагадати про полонених, але й нагадати владі декілька послань і меседжів, які потребують негайного вирішення. По-перше, ухвалення закону про полонених та військові злочини, покращити систему інформування СБУ", — розповів організатор акції в Ужгороді Станіслав Данко.

Суспільне Закарпаття

10 жовтня 2020р.

Теги: полонені, підтримка

Коментарі

Крук 11.10.2020 / 20:45:53
Підтримую Івана на всі100%.

Іван 11.10.2020 / 13:34:51
ІхТамнєтовці витворяють із нашими хлопцями-полоненими у лугандлонії і перевезеними у проклятопарашію все,що мацкальцькопацканячим тварям лиш-ся захоче.Лише наші "небожителі"у Києві на Банковій сього не хотять видіти,бо сцять, суки,уд пуценятка вонячого.Видить-ся мені,ош в Україні нізріває великий кипіш і небожителям треба пакувати чуМАЙДАНИ і валити до свого кремлювського шефа-пацкана(морда у нього дуже похожа на йсю животну твар).Ніяких поступок,ніяких відступок,а мацкалів падломордих-гет із України і Криму попуд гузицю тай так,оби порох із-пуд них віяв!

НОВИНИ: Соціо

16:28
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 5
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 8
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
» Всі новини