Віктор Петров розповів, як здешевити тариф на воду в Ужгороді (ВІДЕО)

Модернізація обладнання, використання Минайського водозабору, дешеве помпування - такі кроки допоможуть забезпечити зниження тарифу на воду в місті. Про варіанти вирішення проблеми водопостачання в Ужгороді розповів кандидат на посаду міського голови Віктор Петров під час програми «Виборчий округ. Місцеві» на телеканалі “Суспільне Закарпаття”.

“У нас є 4 свердловини, які мають хороший дебет (потужності), але не використовуються. Якби ми змогли з Минайського водозабору перекинути воду в іншу частину міста, то в нас вистачило б води, щоб забезпечити не тільки Ужгород. Важливо в даному контексті допомогти з питанням водопостачання  Холмівській громаді, адже ми маємо спільну систему. У нас застаріла система фільтрувальних станцій, які побудовані ще за часи Чехословаччини. Нам потрібно модернізувати обладнання та забезпечити нормальне дешеве помпування, тоді і тариф на воду б зменшився, і інфраструктура б витримала,” - розповів про своє бачення Віктор Петров.

Також під час дебатів кандидат озвучив й інші рішення для покращення міського середовища, зокрема, в медичній галузі, соціальній сфері (впровадження “Карти ужгородця”), освіті, благоустрою парків та скверів у всіх районах міста.

Нагадаємо, Віктор Петров зареєстрований кандидатом на посаду Ужгородського міського голови від партії “Команда Андрія Балоги”.

09 жовтня 2020р.

Теги: Петров, водопостачання, Балога

Коментарі

Nana 09.10.2020 / 23:08:36
З коронавірусом доктор Петров вже справився? Він же інфекціоніст у нас начебто. Тепер за воду узявся.далі на черзі автобуси, як у Андріїва, базари і басейни як у Пати і так далі. Якісь всебічно обдаровані талантами. А насправді дана до влади і любов до грошей.

злий 09.10.2020 / 22:16:12
Олено, нащо хапатися за нік? Нік - то просто нік. А в житті я білий і пухнастий )
Ну і ні, не зрозумів. Що таке "ви.ерись"?

злий 09.10.2020 / 22:14:51
Ваш абсолютно тупий і бездумний Андріїв якось тягне, а доктор - умняк, не потягне?
Де логіка?

К А С 09.10.2020 / 21:32:37
Да доктор умняк. Лиша навряд він потяне Ужгород. Це слабина

Олена до злого 09.10.2020 / 19:41:51
Мiй покiний батько казав заспокойся,кожному хто проявляв злобу у рiзних проявах.Тим хто продовжував проявлять злобу,казав пiйди ви.ерись може пройде.Зрозумiв ?

злий 09.10.2020 / 18:40:31
Налетіли штабні криси конкурентів )

Мукачівські для Ужгорода хоча б якийсь шанс - навели лад у Мукачеві, може наведуть і в Ужгороді.

А який смисл обирати між Андріївим і Щадеєм? Обоє вже роками при владі - віж депутатства до мерських крісел. Результат на лице.

Ну, тепер заперечуйте )

Знову 09.10.2020 / 18:26:09
Цей задньопривидний! Розумний доктор, уже знае як воду добувати

Микола 09.10.2020 / 18:07:46
Де у Вас? В Мукачові 4 свердловини! В мінайському водозаборі 17 скважин. Система водопостачання міста закільцьована з НФС з каналу в Доманинцях. Візьми рушник та витри з обличчя умняк собі та тому хто тебе інформує. Хлопче не ліз у дербі займайся своею справою бо в інших питаннях ти нуль

Ужгородець 09.10.2020 / 16:46:27
Такі всі окуєнно мудрі та розумні, що аж на рвоту "пробиває".
Млять, а де ви всі роки до цього були? Повилазять до корита та на роки будуть тихо жерти з корита, а потім нові до корита з обіцянками.
Невже люмпен ще хаває ваш 3.14здьож?

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини