У Мукачеві оприлюднили звіт про виконане за 5 років

Що зробив за 5 років на посаді мера Андрій Балога з командою

У Мукачеві оприлюднили звіт про виконане за 5 років

Новий Діагностичний центр при Центральній районній лікарні ім. Святого Мартіна, будівництво з нуля дитячого садочка №4, найбільший та найсучасніший в області Палац культури і мистецтв, 7000 дерев та кущів, понад 6000 LED світильників, 4 кілометри велодоріжок, оновлення парку Центрального (Перемога), скверів Затишний - про ці та інші проекти за п’ятирічну каденцію звітує міський голова Мукачева Андрій Балога на офіційній сторінці політсили у ФБ.

“За 5 років нашій команді вдалося зробити Мукачево більш комфортним, чистим, затишним. Ми продовжуємо комплекс робіт, знаємо, що та як потрібно змінювати і вдосконалювати. Маємо чітку програму дій - Стратегію розвитку Мукачівської ОТГ до 2027” - зазначає Андрій Балога.

У звіті йде мова про оновлення в районах Мукачево (Росвигово, Черьомушки, Доси, Паланок, Центр, Івана Франка, Борок-Телеп, Інтурист, Шипка, Сільгосп), а саме: капітальні ремонти доріг та міжквартальних проїздів, благоустрій скверів, парків, будівництво та реконструкцію освітніх і медичних закладів, ремонти мереж водопроводу та каналізації, заміна дахів, встановлення контейнерів для сміття, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, програми підтримка ОСББ, тощо.

Ключові цифри по секторах:

  1. Медицина

Запрацював інноваційний Діагностичний центр (поліклініка) та один з кращих центрів сімейної медицини в Україні. За кошти міського бюджету закуплено нове обладнання: ультразвуковий апарат, рентген-апарат, ендоскопічні апарати. Також в райнох міста відкрито 10 сучасних амбулаторій сімейної медицини. Для потреб лікарні придбано 2 спеціальні автомобілі медичної служби: FIAT Fiaorino Combi Elegant (2018 рік) та спеціальний санітарний автомобіль FIAT Doblo Cargo.

  1. Транспорт

Місто закупило 20 нових автобусів Isuzu з кондиціонерами та пандусами. За цей час встановлено 37 нових зупинок громадського транспорту. В місті введений в дію електронний квиток та впроваджено 3 способи оплати за проїзд: QR-код, багаторазова картка з можливістю поповнення, Pay Pass

  1. Культура

Відкрито Палац культури і мистецтв - арт-центр з концертним залом на 500 місць, 20 репетиційних та хореографічних залів, студія звукозапису, LED-екран розміром 4 на 6 метрів, картинна галерея на 1000 кв.м.

“Зміни на краще можливі, якщо реально над цим працювати. Головне — не зупинятися, ставити перед собою амбітні завдання та крок за кроком йти до своєї мети. Наша команда готова зробити Мукачево містом №1 в Україні!” - зазначає Андрій Балога.

Нагадаємо, представники Команди Андрія Балоги є кандидатами в ради усіх рівнів - від Закарпатської обласної до міських, районних, селищних та сільських.

 

07 жовтня 2020р.

Теги: Мукачево, Балога

Коментарі

ужгородка 07.10.2020 / 22:39:25
Наш Андріїв теж може прозвітувати - забудований кожен клаптик зелених зон, зроблені ремонти - неякісні через відкати, а стратегія є, але тільки на самозбагачення.
Тьху! :(

НОВИНИ: Соціо

16:48
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
16:08
Одне з найбільших підприємств Закарпаття знищене російською ракетою - відновити неможливо Фото новина
15:05
Близько сотні рятувальників ліквідовують наслідки ракетного удару в Мукачеві Фото новина
14:00
Сьогодні суд оголосить рішення щодо будівництва ВЕС на Полонині Руні Фото новина
13:39
На Рахівщині переправники за €11 тис. возили ухилянтів до кордону мотоциклом Фото новина
12:42
У Жукові під час гасіння пожежі виявили тіло жінки
11:46
/ 1
Після ракетного удару в Мукачеві шестеро пацієнтів із переломами та черепно-мозовими травмами у лікарні Фото новина
10:53
У Мукачеві підраховують збитки після нічної ракетної атаки рф Фото новина
09:50
У Мукачеві після ракетного удару спалахнула пожежа на 7 тисяч кв. метрів Фото новина
09:44
Кількість постраждалих внаслідок ракетного удару по Мукачеву зросла до 15 Фото новина
09:02
Внаслідок ракетного удару по Мукачеву поранення зазнали 12 людей Фото новина
19:37
Подорож у серце Карпат: нові враження екоклубу в Ясіня Фото новина
19:10
/ 7
Жінки, які захищають Карпати. Оксана Станкевич-Волосянчук про вітряки на високогір'ї Карпат Відео новина
17:50
/ 2
На Закарпатті викрили підприємця, який переправляв ухилянтів у фурах під деревиною Фото новина
17:03
/ 1
Медики Закарпаття б’ють на сполох через низьку вакцинацію гепатиту В та недіагностований ВІЛ Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли евакуаційний потяг з Донеччини Фото новина
15:36
На Закарпатті службовці і підрядник підозрюються у розтраті 4,1 млн грн Фото новина
15:03
Медики Закарпатської обласної дитячої лікарні долучилися до донорства крові Фото новина
14:03
На Закарпатті створюють 400-кілометровий веломаршрут через усю область Фото новина
13:04
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Ужгорода, Чопа та інших міст на осінь
11:53
У Кольчинській громаді ВПО живуть без належних умов і соціальних послуг Фото новина
11:01
/ 1
У Хусті внаслідок ДТП перекинувся автомобіль, постраждали троє людей Фото новина
10:01
/ 1
В Ужгороді таксист напав на пасажирку після суперечки щодо оплати
09:15
На околиці Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» Фото новина
18:08
У Мукачеві жінка підпалила сміття, через що ледь не загорілися сусідські будинки Фото новина
» Всі новини