Через високу аварійність в Ужгороді закриють пішохідний перехід поруч із перетином вулиць Підгірної, Тихої та площі Жупанатської (ФОТО)

Понад півтора десятка питань розглянули на засіданні транспортної комісії напередодні в Ужгородській міській раді.

Через високу аварійність в Ужгороді закриють пішохідний перехід поруч із перетином вулиць Підгірної, Тихої та площі Жупанатської (ФОТО)

Члени комісії, зокрема, підтримали звернення управління патрульної поліції та прийняли рішення про закриття пішохідного переходу поруч із перетином вулиць Підгірної, Тихої та площі Жупанатської – бо там часто стаються аварійні ситуації, а ще один перехід є трохи далі, на вулиці Собранецькій, біля магазину.

Погодили також перенесення на 20 метрів пішохідного переходу на Слов’янській набережній, 13 у бік площі Богдана Хмельницького за рахунок приватного підприємства, яке звернулося із цим питанням. Крім того, за цією адресою погодили облаштування двох обмежувачів руху («лежачих поліцейських») власним коштом заявника. Також підприємство має встановити і відповідні дорожні знаки.

Департаменту міського господарства Ужгородської міськради доручили облаштувати заїзд до районної лікарні на вулиці Минайській для повороту ліворуч, коли авто рухається від транспортного кола, нанести розмітку та встановити дорожні знаки.

Питання облаштування дорожнього покриття та організацію дорожнього руху на вулиці Володимирській, викладене у колективному зверненні, взяли до уваги та доручили департаменту міського господарства за можливості запланувати роботи. Також департамент має зробити два обмежувачі руху («лежачі поліцейські») біля НВК «Гармонія» – на вулиці Доманинській, 263.

Разом із тим, комісія відмовила в облаштуванні паркувального місця на вулиці Швабській, 5/1. Комісія вважає недоцільним і дорожні знаки для обмеження швидкості руху автотранспорту та заборони руху великовагового транспорту на вул. 8-го Березня (від вул. Минайської до вул. Михайла Грушевського).

Питання внесення змін до організації дорожнього руху на вул. Українській, 58 відклали на доопрацювання.

01 жовтня 2020р.

Теги: перехід, аварійність

Коментарі

Водій 03.10.2020 / 01:28:09
Біля 4й школи так і будуть ходити пішоходи, і сам буду там ходити. А що?
Через тиждень оформити петицію на повернення переходу!
У Європу хочете? там біля школи обов'язково обмеження швидкості руху та камери автофіксації перевищення швидкості :)
Аварійні ситуації створюють самі водії-"олені", менше ганяти, підрізати та пропустити інших учасників дорожнього руху.
Поліція, а саме дорожній контроль - не працює? Всі тачки побиті на ремонті?

PS: знаки мають бути встановлені на кожному перехресті, а про нову розмітку на розвязках - це взагалі самі матюки.

Ужгородка 02.10.2020 / 08:16:01
До УВАГА!!!- шановний, там заборонено повертати з 7.00 до 20.00! Там знак зліва ! Будьте уважні і не вводьте в оману водіїв!

Ужгородка 02.10.2020 / 08:13:21
Є масштабне європейське дослідження, що зміна руху на складних перехрестях на круговий рух зменшує аварійність на 80 відсотків. Таке небезпечне місце на перехресті Минай і Ужгород, коло районної лікарні. А зміна руху з можливістю повертати наліво до лікарні призведе до збільшення пацієнтів цієї лікарні.

Іван 02.10.2020 / 08:00:41
До Діда:світлофори світлофорами,айбо вни не зупинять "оленів".Перед кожним пішоходним переходом,десь на відстані 20-ти метрів із кожної сторони(у залежності від ситуації) потрібно влаштовувати "лежачі поліцейські" "олень" лиш товди притормозить і зверне увагу на"зебру",коли увидить ош може ним файно депнути.

Sisi 02.10.2020 / 07:11:26
Взагалі у цивілізованих країнах майже всі світлофори встановлені з кнопками для пішоходів. Нажимаєг кнопку і чекаєш коли включиться тобі зелене світло. У нас на жаль пішоходи дуже часто порушують правила.

УВАГА!!!! 02.10.2020 / 06:35:17
Наведіть порядок із заторами в Ужгороді
1. Відрегулюйте правильно основні світлофори де найбільше скупчення автомобілів у ранішній та післяобідній час невже ніхто це не вміє правильно зробити !!!!!
2.перехрестя анкудінова поворот у бік вулиці Української (на Радванку) потрібно встановити додатковий сигнал світлофору стрілку для тих хто повертає ліворуч !!!! І заторів зранку не буде зробіть хоч щось для людей

Пак Іршава 02.10.2020 / 01:04:04
Народ,шо ви спорите.Правильно вчинила коміся.Ви згадуєте коли варошом ходили два вози і то не каждий день,а тепер?. Закритий поворот,підйом не малий,якість водіїв які купили права,скільки аварій на підйомі,особливо зимою...

Дідо 01.10.2020 / 20:11:59
Поставте світлофор! Одночасний на Собранецькій біля колишнього туалету ,а зараз кафе та на підйомі біля жидівського офісу.

Василь 01.10.2020 / 19:19:48
Кріи того, що перехід там був весь час, ще дуже кидається в очі те мурло Фрінт, який колупається у телефоні на задньому плані, якому дуже цікаво на тій комісії.

ЗОШ#4 01.10.2020 / 19:14:09
Одразу видно, що члени комісії не є корінними Ужгородцями. Пішохідний перехід там був завжди! Невже члени комісії думають, що дитина поспішаючи у центральну частину міста не піде за звичним маршрутом - пішохідний перехід через вул. Підгірну, а піде по маршруту який намалювалася у голові, якогось «спеціаліста» у якого в рідному селі взагалі світлофорів немає. За логікою посадовців міської ради, прямуючи з Кальварії до Червоної Ружі замість переходу однієї вулиці Підгірної, дитина має спочатку перейти через вул. Тиху, потім вул. Собранецьку, а потім перейти через площу Жупанатську...
Тобто, замість того, щоб перейти одну вулицю завширшки 6 метрів, дитина має пройти лишніх 300 метрів, при цьому три рази перейти дорогу із жвавим рухом!
Молодці.
P.S. Треба похвалити владу: тягнуть воду до ТЦ на пл. Поштовій (треба встигнути до результатів виборів, адже можливо співвласник центру не залишиться на третьому поверсі міської ради).

НОВИНИ: Соціо

17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 1
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 5
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
» Всі новини