"Щасливі діти" в Ужгороді презентуватимуть проєкт і роздаватимуть подарунки

Онлайн-презентація проєкту "Пізнай Ужгород" відбудеться у п’ятницю, 2 жовтня о 14:00 в Ужгороді.

"Щасливі діти" в Ужгороді презентуватимуть проєкт і роздаватимуть подарунки

Всіх охочих запрошують її переглянути на офіційній сторінці організації у соціальній мережі фейсбук за адресою  https://www.facebook.com/events/408288803490841. Журналістів запрошують безпесередньо на подію. Вона відбудеться біля Ужгородського замку на території музею під відкритим небом «Скансен».

Перші 100 глядачів гарантовано отримають від організаторів сувенірний набір листівок "Пізнай Ужгород". На кожній листівці — тематичний маршрут для самостійних прогулянок містом та QR-код на аудіогід до нього. Усі аудіогіди завантажені на платформу туристичного мобільного додатку izi.travel і доступні широкому загалу за посиланням: https://izi.travel/en/f8f2-piznay-uzhgorod/uk. Сувенірні набори видані українською та англійською мовами.

Авторка ідеї та керівниця проєкту - Людмила Сюзева. У команді: Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун, Ольга Томашевська, Ольга Павлова, Тетяна Симкович. Окрім них над проєктом працювала відома ілюстраторка Олена Бугренкова, дизайнерка Тетяна Смріга тощо. Кожному з них охочі матимуть змогу задати запитання у коментарях під прямою трансляцією та отримати відповіді безпосередньо під час події.

Самостійні прогулянки особливо актуальні в умовах карантинних обмежень. Проєкт дозволяє не тільки заохотити дорослих та дітей до пізнання історико-культурної спадщини старовинного Ужгорода, а й сприяє покращенню туристичної привабливості міста.

Проєкт "Унікальні туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" в інтерактивних листівках з аудіогідами" реалізується в межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Пресслужба ГО "Щасливі діти"

30 вересня 2020р.

Теги: презентація, діти, подарунки

НОВИНИ: Соціо

23:31
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
» Всі новини