Реклама B3

На Закарпатті викрили підприємство, що ухилилось від сплати 411 тис грн податків

Працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС в Закарпатській області викрито махінації підприємства, зареєстрованого у м. Київ, які призвели до несплати податків та обов’язкових платежів на значну суму.

На Закарпатті викрили підприємство, що ухилилось від сплати 411 тис грн податків

Встановлено, що службові особи підприємства, яке здійснювало ремонт доріг в одному з районів Закарпаття, шляхом внесення недостовірних відомостей у Акти приймання виконаних будівельних робіт (Форма КБ-2В) привласнили бюджетні кошти на загальну суму 991,4 тис. гривень.

Як наслідок внесення недостовірних відомостей у Акти приймання виконаних будівельних робіт, – неофіційна виплата заробітної плати робітникам-будівельникам згаданого підприємства на загальну суму 991,4 тис. грн без відображення її в офіційних документах платника податків, а отже і ненарахування та неутримання податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного соціального внеску. Це призвело до несплати податків та обов’язкових платежів місцевому та державному бюджетам на загальну суму 411,4 тис. гривень.

За результатами розгляду матеріалів, 5 серпня 2020 року ГУНП в Закарпатській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.3 ст.191 КК України, за фактом за фактом нанесення збитків місцевому бюджету (місцевій громаді). Наразі тривають слідчі дії в рамках цього кримінального провадження, повідомили Закарпаття онлайн у ДПС у Закарпатській області.

 
29 вересня 2020р.

Теги: податки, податківці, сплата

Реклама B4

Коментарі

ко го знає 30.09.2020 / 05:23:26
Невже Трампово?

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:27
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
» Всі новини